Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon elfogadja majd hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elfogadja majd hogy ilyen a stílusom?

Figyelt kérdés
Goth stílusban öltözködöm,mindig feketében vagyok. Van egy fiú aki beszólt emiatt. Később azonban elmondta hogy ő elég hülyén fejezi ki,ha kedvel valakit. Elmondta hogy jól nézek ki feketében, hozzátette hogy bármi más is jól állna nekem,de nem kell semmit se változtatni a stílusomon,mert az a lényeg, hogy jól érezzem magam abban amit viselek. A korábbi beszolasai inkább vicceskedoek voltak, ezt viszont most komolyan mondta.
2019. jún. 8. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem elfogadja
2019. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz aki elfogadja. Sőt sokszor az egész msá stílusú srácokat is izgatna ha ilyen barátnőjük lenne. Lehet hogy még az osztály eminens jófiúja is rólad álmodik:)
2019. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
goth stílus nagyon menő csak ritka. ha tetszik le ne vedd azért mert egy két veresnyakú azt mondta hogy nimán emeg hogynízki
2019. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Roma férfiaknak tetszik.
2019. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ertelmes, intelligens ferfi, nem fogja zavarni.

Szerintem azok alapjan, amit leirtal, nem zavarja.


30 eves goth no vagyok.

Igaz, amiota komolyabb helyen dolgozom, kisse visszafogottabb a sminkem, oltozekem, de jelenleg is szinte csak fekete, sotetkek stb cuccokat hordok.

Van par kiegeszitom, amiket a dresscode megenged, raadasul genetikamnak hala, tipikus got kinezetem is megv;n (hullasapadtsag, sotet haj stb)- szoval, eleg egyertelmu az iranyultsagom, de soha nem okozott parkeresesben, alvagy allasinterjun problemat.

2019. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!