Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon találni fogok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találni fogok olyan lányt, aki elfogadja az összes hülyeségemet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy könnyű eset, de kifejezetten nehéz sem. Elsőre általában mindenkinek szimpatikus vagyok, a külsőm, a kisugárzásom vonzza az embereket, könnyen megtalálom a közös hangot bárkivel, de mélyebb barátságom csak néhány emberrel van, mert hosszútávon csak ők tudnak elviselni, a barátaim között vannak lányok is, de rájuk csak barátként tekintek.

Na de akkor kezdjük a hülyeségeimet;

-szeretem a stratégiai játékokat, néha megesik, hogy jelentős időt töltök ezek űzésével, emellett a logikai,társas meg mindenféle egyéb játékokat is előszeretettel kipróbálom, a szerencsejátékot se vetem meg

-van egy meglehetősen ironikus humorom, néha túl sokat ironizálok,ami nem mindenkinek jön be

-olyan dolgokra szórom el a pénzem, amit mások fölösleges luxusnak tartanak(pl. utazások távoli helyekre,különleges éttermek)

-ellenben nincs iphone-om,, se semmilyen okos ketyerém, így nem vagyok online elérhető 0-24-ben, sose használom az online chatet, nem is minden nap nézem meg a leveleimet

-nem vagyok egy karrierista típus, nem mindig könnyű motiválni, ettől függetlenül van diplomám,jelenleg a másodikat csinálom ,de ez inkább amolyan hobbi, mellette vállalok munkákat meg vannak befektetéseim

-igen lassan eszem és erről nem tehetek, egyszerűen nem birok gyorsabban, mert akkor mindig megakad a nyelőcsövemen, sokan azt hiszi, hogy direkt csinálom és szórakozok velük, pedig tényleg ez a tempóm

-néha szükségem van szabad térre, nem vágyom rá, hogy folyton társaságban legyek

-őszinte vagyok és szókimondó

-nem veszem véresen komolyan az életet és ha körülöttem olyanokat látok, akik túl komolyan veszik magukat, gyakran csipkelődök velük, de sosem bántóan

-néha nagyon figyelmetlen tudok lenni ha elkalandoznak a gondolataim, ezért előfordul, hogy lazán elmegyek egy ismerős mellett az utcán, vagy ha hozzám szólnak nem mindig reagálok rögtön, de ez nem bunkóság a részemről ,csak máshol jár az eszem

-gyakran gyártok hülye helyzetpoénokat meg szóvicceket

-akarva akaratlanul megjegyezek mindent és pontosan emlékszem tök jelentéktelen dolgokra is,ezért sokan azt hiszik, h annyira érdekelődöm és ezért jegyzek meg róluk mindent, pedig teljesen érdektelen dolgok is megmaradnak a fejemben


Ezek ,amiket leírtam persze nem feltétlen rossz tulajdonságok, sőt...Inkább elég szubjektív dolgok, valakinek bejön, valakinek nem.


2017. jan. 3. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

"akarva akaratlanul megjegyezek mindent és pontosan emlékszem tök jelentéktelen dolgokra is,ezért sokan azt hiszik, h annyira érdekelődöm és ezért jegyzek meg róluk mindent, pedig teljesen érdektelen dolgok is megmaradnak a fejemben"


Erről az az exem jut eszembe, aki fejemhez vágta, hogy én "szándékosan jegyzem meg a szavait, hogy aztán felhasználhassam őket ellene", amikor felhívtam a figyelmet valamilyen cselekedete és a kijelentései közötti gyökeres ellentétre :D :D


Szvsz ezek között több olyan is van, ami nem fér bele azokba az elvárásokba, amiket sok nő "alapnak" meg "magától értetődőnek" tart.

2017. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jofej lehetsz :D.
2017. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy első blikkre nincsen olyan óriási nagy gond veled.

Ami talán hiány,hogy nem tudnánk napközben beszélni, akár csak egy emoji erejéig.

A többi élhető.😂😊

2017. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez

"nem veszem véresen komolyan az életet és ha körülöttem olyanokat látok, akik túl komolyan veszik magukat, gyakran csipkelődök velük, de sosem bántóan "

meg ez

"nem mindig könnyű motiválni"

zavarna,a többivel tudnék élni

2017. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, hogy rossz fejnek tartanának, mivel barátaim végül is vannak, akik elviselnek. Viszont ahhoz már túl sok hülyeségem van, hogy egy lány komoly kapcsolatot akarjon tőlem(márpedig én erre vágyom, nem kalandokra). Persze elvagyok pár nélkül, de azért néha jólesne, ha lenne mellettem valaki,mégiscsak társas lény az ember. Na most ugye én nem hiszek abban, hogy bárki kedvéért is megváltozik valaki, alapvetően az a jó, ha úgy szeret a párod, ahogy vagy. Saját magamat már elfogadtam, tisztában vagyok a hibáimmal és az értékeimmel, de jó lenne, ha egyszer találkoznék egy lánnyal, aki szintén ilyennek szeret és persze én is úgy szeretem őt, ahogy van.
2017. jan. 3. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem idegesítőnek és gyerekesnek tűnsz, kapcsolatot ilyen emberrel el se tudnék képzelni. Amiket leírtál annak kb a fele a legtöbb 25-35 éves pasira igaz, csak nem akarják beismerni.
2017. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat kell találnod, akinek a dilije passol a te dilidhez. Nem mondom, hogy nagyon könnyű lesz, de a felsoroltak alapján nem vagy annyira nehéz eset, hogy ne lehessen veled együttélni.
2017. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én bírnálak, kicsit szeleburdi vagy és kicsit haver-típusú, de biztos van egy érzelmes oldalad. Ne valtozz meg. Egy játékos, szintén kis szeleburdi lánnyal tökéletes párt alkothattok. Most konkrétan eszembejutott két ismerősöm és imádom őket, mint párt:))
2017. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, van egy érzelmes oldalam, de azt csak ritkán mutatom ki, csak olyan lányoknak, akik igazán megfognak, csak hát az a baj, hogy eddig csak 3 ilyen lánnyal találkoztam és ők elutasítottak.

Olyan lányok is voltak, akik meg belém voltak szerelmesek, de irántuk meg én nem éreztem semmit, ettől függetlenül persze lehet, h ők se tudtak volna elviselni, csak a rózsaszín ködtől nem látták a hibáimat. Szóval ha úgy vesszük lehetett volna kapcsolatom, csak hát én olyannal képtelen lennék összejönni, akit nem szeretek.

2017. jan. 4. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!