Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöttetek már rá néhány randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már rá néhány randi után, hogy az álomsráccal ez mégsem fog menni? Hosszú, lent.

Figyelt kérdés
Szóval, huszonévesek vagyunk (23 & 24). Haveri társaság miatt találkoztunk és megtetszett nagyon a srác, jó a humora, kedves, kicsit társaság középpontja, stb. Persze én nem erőltettem semmit, úgy voltam, hogy max lett egy új barátom és ennek is örülök. Ahogy telt az idő egyre jobban lettünk, végül úgy alakult, hogy elkezdtünk randizni, összejöttünk, bár nem túl hivatalosan. Itt vagyunk jelenleg. Az első igazi randink nagyon jó volt, az azt követő meg kb katasztrófa. Kiderült számomra (és azóta csak erősödik az érzés), hogy totál más világ vagyunk, csak a hülye viccek "hoztak össze". Aztán az is, hogy a fiú még szűz, én nem vagyok az, és mivel fogalmam nem volt a helyzetről eléggé.. rámenős voltam vele (ilyen vagyok, ez van, szerintem sok áll vagy bukik a szexen..), viszont csak totál zavarba hoztam vele aztán ugye kibújt a szög a zsákból. Azóta kb el tudnék süllyedni... Nem tudom, tudnátok valami tanácsot adni? Az a fő gond, hogy alapból bejön a srác, aranyos, de ezek után kb villog a vészfény, hogy meneküljek, mert elcsesztük az egészet és már én is halálosan kínosan érzem magam. Plusz programötletem se nagyon van, tényleg különbözünk... De most szegényt ültessem fel én is, mint mindenki eddig (mint kiderült). Heeelp... :D

2019. jún. 8. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te most akkor még rájössz, vagy már rájöttél vagy rá akarsz jönni? Mert ez nem derül ki, mert bejön, meg kínos is meg szűz is de aranyos... össze vissza pattogsz a 2 között.
2019. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Srácként én zsinórban 2x így jártam 18 és 23 évesen.... 3. esetben nem mondtam el a szüzességemet . Hazudtam róla... nem is volt semmi gond.


Ez a "vészvillogó" tipikus női kreálmány.

Tipikus esete annak, hogy milyen könnyű elveszteni valakinek a férfiképét. Pillanatok alatt elmúlik a kémia, ha a nő megtudja vénszűz a férfi.


Szerintem segítsd ki, feküdj le vele hátha oldódik a szorongása.

2019. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem mondta el, egyértelmű volt... Csak miután rákérdeztem. Alapból nem az első szűz srác, akivel összehozott az élet, de ez kicsit más szituáció volt
2019. jún. 8. 22:29
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Feküdj le vele, vedd el neki, legyél te az első :D

Én is vettem el a szüzességét 25 évesen 20 éves srácnak. Csak 3 hétig voltunk együtt, mert kb nem éreztem iránta nagyon semmit, csak vártam, hogy jöjjön az érzés, ami nem jött...

De nem rossz emlék, jó időszak volt :)

2019. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg amúgy pont, hogy szerettem volna "kisegíteni", de nem tudtam beszélni vele semmiről, mert bepánikolt vagy én nem is tudom. Később bocsánatot kértem, ha megbántottam vagy valami, de azt mondta meglepően jól kezeltem a szitut de ne beszéljünk erről többet. De így meg mit csinálhatnék? Mert mondtam is, hogy nekem ez nem gáz meg stb, eh..
2019. jún. 8. 22:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak az a bajod,hogy kiderült szűz.És nincs szükséged még egy szűz fiúra.Amióta ez kiderült azóta mondogatod,hogy két külön világ vagytok.Ha nem akarsz vele tovább randizni,akkor mondd el neki.Más megoldás nincs.
2019. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Küldd el qrvázni. Akkor talán oldódik nála a feszkó.


24 éves felnőtt férfiként ez már akkora szégyen, hogy ezért parázott be a szitutól.


Annyira megalázónak érzi, hogy teljesen értéktelennek kezeli magát már. Már elvesztette a férfibecsületét...

2019. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem pont azóta "mondogatom", ez nem igaz. Illetve nem az a bajom, hogy szűz, hanem, hogy nem tudok vele kommunikálni. Hiába segítenék, hogy pl mi hogy jó, nem hallgat rám, meg semmi. Ha nem szavakkal teszem, akkor se. Közben meg persze mivel szorong, értitek... Biztos én is elcseszek mindent, de ez baromi kínos, szerintem már lassan én jobban szorongok. 😅
2019. jún. 8. 22:58
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes azelőtt meg jól megvoltatok, ment a beszélgetés meg minden...


Tipikus szűz szorongás. Srác adta a janit társaságban, aztán mikor jönne a kapcsolat meg a szex akkor beparázik.


Aggszűz marad 30-40 éves koráig...

2019. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
9# De csak azért marad az,mert a kérdezőhöz hasonló csajokkal találkozik.
2019. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!