Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves férfi ként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi ként találhatok kötöttségektöl mentes kapcsolatot 18-kb25 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetem jo, de pont az miatt nem tudom lekotni magam mert sok idot vesz el a munkam, viszont jo lenne valakivel neha egyutt lenni.
2019. jún. 9. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
= néha szexelni.
2019. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Vehetsz magadnak.... Ebben a felállásban úgyis csak az fog számítani, mit virítasz.
2019. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem csak! Beszelgetni, mozizni, vasarolni...stb.
2019. jún. 9. 14:49
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt nem akarok...nincs szükségem olyan lányra.
2019. jún. 9. 14:50
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Ehhez kell személyiség is: Tökösség, jó dumásság, önbizalom, humorosság.


De igazából ha ezek meglennének akkor ki sem kellett volna írnod a kérdést és már meg tudtad volna valósítani ezt.


Ha egy férfi "top" kategóriájú a nők szemében (akármi miatt, akármilyen értelemben), akkor viszonylag könnyen tud még kb. 10 évvel magánál fiatalabb nőket találni. De ehhez önmagában a pénz (mint a te esetedből is látszik) nem elég. Most kellenének a nőknek vonzó személyiségjegyek.

2019. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, szánsz e rá pénzt, na meg attól, hogy mennyit.


Egy fiatal csaj szexpartnert bármikor talál, aki rugalmasan ráér, biztosít helyet, elviszi ide oda, kedveskedik neki, korabeli és mindemellé még jól is néz ki..


Ezzel szemben itt vagy te, egy rugalmatlan, idősebb férfi, ki tudja, hogy nézel ki, gondolom helyed van, mert pénzed van, de szánnál is a csajra belőle?


Ha szexkapcsolatot akarnék, azt várnám el, hogy hozzám alkalmazkodjanak, nem hogy még én mászkáljak..szedjenek fel kocsival, vagy fizessék a taxit, menjünk programra, majd a pasihoz szexelni( ne legyen fáradt a kedvemre tenni), és mindezt akkor, mikor nekem kényelmes.


Szexkapcsolatra sokan kaphatók, de nagyrészt férfiak, így a nők válogathatnak.


Az ágyban nyújtott teljesítményről és a megjelenésről nem is beszélve.

2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. A #6 kifejtette, amire én is gondoltam....
2019. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az említett korosztályban jószerivel azt találsz.

32/f

2019. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Kábé bárhol, ez a korosztály nagyon nagyon elérhető, szinte hetente bonyolódok bele egy újabb ilyenbe.
2019. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mi van veletek? Felteszek egy kérdést és a féltékenység árad belőletek.

Pedig nem az a lány (tetszik) aki neked, bár lehet. Szoval nekem az is (fekszik.;) Sok a munkám mert jo vagyok benne, épitem a jovot, hogy akár feleségul jonni hozzám is meg legyen a kedve!

Hogy nézek ki? Jobb ha neked titok marad, mar igy is eleg fusztraltnak erzed magad.

Versebe foglalva is tul vagyok rajtad ez nem az en ingem, vissza dobom neked, bocs, ezt elvartad...;)

2019. jún. 9. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!