Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, akiknek azt gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akiknek azt gondolják, hogy a testmagasságuk miatt nem találnak csajt. Hogyan magyarázzátok ezt a kérdést?

2019. jún. 13. 01:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Lehet, törölni fogják a kérdést, úgyhogy kimásolom ide a szöveget:


"Lehet buta kérdés de van itt kb 158-160 cm magas pasi? Én 149cm magas vagyok és a tőlem csak kicsivel magasabb férfiak jönnek be. 20/L"


Na, most akkor mi van?

2019. jún. 13. 01:19
 2/7 anonim ***** válasza:

A sok kis mexikoi 150 centis ferfi tud talani not akkor a magyar ferfiak is tudnak.

Vannak alacsony nok is, nem a 180 centis modell csajt kell kiszemelni.

2019. jún. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mem hiszem, hogy EGYETLEN ilyen kérdés sokat lendítene az önbizalmukon, miközben itt a gyakorin is többségében pont az ellenkezőjét olvashatják, számtalan olyan kérdést lehetne bemàsolni.


Ugyanakkor a világba kitekentve mégis nagyon sok alacsony férfit látni nővel...

2019. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat: kamu a kérdés.
2019. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
180 centi fekete herceg vagyok, nem futnak utánam a nők, ha 190 lennék lehet még jobban is félnének. :D
2019. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most be linkeltél egy 17 éves rácot, akire többnyire a 14-6 éves lányocskák buknak brávó... De mit kezdjen velük egy 30 feletti férfi?!
2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!