Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tűnt el? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el? Miért nem keres? Én csináltam valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazabol csak azert irok ide, mert egyszeruen szeretnem megtudni a miérteket és kivancsi lennek olyan emberek véleményére akik nem ismernek sem engem sem az illetőt. Én 23 éves vagyok, a koromnál mindenki szerint érettebben gondolkodó. Van egy fiú, aki tetszik nekem, de egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy miért viselkedik így ahogy. Ő 22 éves és vendéglátózik. Az egesz azzal kezdodott, hogy el kezdett nekem irogatni, en azelott is tudtam ki ő, de sosem beszeltunk. Majd egyik naprol a masikra eltunt par nap irogatas utan, de nem nagyon foglalkoztatott a dolog, bar sejtettem, hogy valami lehet a háttérbe. Ezután kb. 1.5-2 honap mulva elokerult, hogy bocsanat sokat dolgozott es csunyan viselkedett, hogy csak egyik napról a masikra eltunt. Hogy őszinte legyek nem nagyon foglalkoztam vele ezután mert nekem ez elégge komolytalannak tűnt, én pedig már nem erre vágyom jó pár éve. Irogatott írogatott, volt hogy megint eltunt par napra, volt, hogy napokig talalkozni akart, de nekem nem nagyon volt hozzá kedvem, amiatt amit az imént említettem. Ő üzletvezető egy beülős helyen a városunkban és azt szerette volna, hogy menjek le hozzá és beszélgessünk. Mondtam neki, hogy nincsen kedvem ott ücsörögni, ha gondolja ugorjon ki hozzám (nem lakok messze a helytől) és beszélgethetünk. Ki is jött, de eközben dolgozott is, tehát kénytelen voltam elmenni vele ide-oda (sajnos minden nap minimum 10-ig nyitva vannak). Nagyon jól éreztuk magunkat, hajnali 4ig egyutt voltunk es beszelgettunk. Másnap is keresett, harmadnap is, negyednap is es 5. Nap is, találkoztunk stb, de az egesz ismet arrol szolt, hogy dolgozott kozbe, amivel ne ertsetek felre nem volt semmi bajom, nyilvan nem tehet rola, hogy ennyit kell dolgoznia. Végül bevallotta, hogy azért tűnt el, mert az egyik haverja, akivel még nagyon régen volt köztünk valami, megkérte rá, hogy ne beszéljen velem, mert ez őt zavarja. Egy bökkenő volt még az egeszben, hogy tobbszor is (nem kevesszer) felajanlotta, hogy aludjunk egyutt, szeretett volna csókot is. Nem tudom, de nekem az a velemenyem, hogy még a csókkal talán nincs is baj, bár szerintem azzal is lehetne várni még pár találkozót, na de hogy együtt aludni? Kb. 3 találkozó után? Már itt furcsa volt az egész, volt már életemben ilyen, hogy elég hamar felajánlottak ilyen dolgot, de közöltem, hogy szerintem nincs még itt az ideje és felfogták a , de ő minden egyes nap megkérdezte szinte 2 héten keresztül, én visszautasítottam ezt, mivel egyébként túl nagy erőfeszítéseket nem tett értem egyáltalán, de még csak közepeset se. Egyik nap meg volt beszélve, hogy találkozunk, de egész este variált, hogy mikor, igen vagy nem, én meg meguntam és elköszöntem tőle. Nem reagált semmit, és nem is keresett napokig. Pár nap után egyszer csak jött egy hirtelen ötletem, hogy felhívom, hogy mi a helyzet. Szinte kiabált velem a telefonba (inkább ilyen kiakadt hangja volt), hogy én megsértődtem azért, mert ő dolgozott. Holott én nem sértődtem meg, de ha fordított esetben én variáltam volna vele napok óta, meg egy nap 10x, szerintem mindenki úgy tett volna ahogy én, és hozzá teszem nem megsértődtem, hanem egyszeruen elegem lett es elengedtem a dolgot. Ezutan talalkozni szerettem volna vele, felajanlottam, hogy elmegyek vele ide-oda melo kozben, de lerazott, annyival hogy majd hiv, de nem hivott, en kerdeztem ra par ora mulva, hogy most akkor mi is lesz, majd elkezdett "cukiskodni" a telefonba, meg ne haragudjak nem tud most kijönni értem, mert sok a munka, sokan vannak.Másnap voltam arra az egyik barátommal ebédelni, szerintem látott és nem is köszönt, direkt oda sem nézett. Ezt sem tudtam hova tenni, ezért megpróbáltam felhívni másnap, de nem vette fel, majd hajnali 3kor kaptam egy smst, hogy ne haragudjak otthon hagyta azt a telefonját, amin hívtam, és akkor ért haza. Én erre mar nem is reagaltam semmit, mert kezdtem ugy erezni, hogy csak en akarom ot megismerni, viszont o engem nem. Kicsit ugy ereztem, hogy csak egy strigula lettem volna neki, amihez nem volt kitartasa. Nektek mi a velemenyetek, miert viselkedik igy? Azert mert egyszer szerinte megsertodtem, mert o dolgozik? Vagy az elobbi? Esetleg mas ötlet? Ja es mielott jonnek az ötletek hogy miert nem hivom fel, hat azert mert en hivtam tobbszor is de erdemleges reakciot nem kaptam, igy hat en nem fogok senkit hívogatni!


Köszi :)


2019. jún. 16. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a mai pasik 80%-a iszonyatosan kapkod, egyből meg akar dugni. Jól teszed, hogy nem hagyod magad. Majd lesz olyan pasi, aki tisztel és képes várni rád, nem csak egy kétbites ösztönlény! De ezt a pasit felejtsd el, csak meg akart dugni.

23L

2019. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszed, hogy nem hívogatod.

Nem a haverja kérésére nem keresett akkor sem, hanem valaki éppen akadt neki, akit dughat.

Most se vesz komolyan, sőt sehogy se...Lehet, szexinek tart, de idegesíted, nem gondol komolyan. Kb. sehogy.

Én az ilyen kétesen viselkedőket hamar leépítem, nem jó kezdés. Volt tapasztalatom ilyennel...Dugni voltam jó, közben alázott mással is, és elvette minden önbizalmam, gyökerek ezek, neee

2019. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, d.gni akart, de azt is bénán vezette be neked.

Amúgy kell neked olyan f.s.zi, aki valami "ex" barátosné miatt pattint téged, meg amúgy rád sem ér? Kapcsolatban is ilyen lenne, de azt meg nem is akar.

2019. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akart. A haveros sztori meg vagy igaz, vagy nem. De ha igaz, akkor az azért gáz, ha nem, akkor az azért.
2019. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar, mivel nem voltál benne, ezért megpróbált játszani veled, hátha így összejön. Olyan pedig nem létezik, hogy valaki kedvéért nem beszélek olyannal, aki szeretek, remélem ez nálad is sántít. Ebből levonhatod a következtetést, mennyire vagy számára fontos, avagy mennyire őszinte.
2019. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, hogy megerősítettetek, én is erre gondoltam, hogy csak szexet akart volna, és ez is csak egy kifogás, hogy én megsértődtem, mert ő dolgozik. Ez hülyeség! :) Ės abban is igaza van a hozzászólónak, hogy elég szarul vezette be, látszik, hogy még egy kisgyerek, aki csak előadja magát, hogy nagy fiú :)
2019. jún. 16. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

"Sajnos a mai pasik 80%-a iszonyatosan kapkod, egyből meg akar dugni."


Aki meg nem, azt töketlennek titulálják. Hát, ezért nem kell megpróbálni megfelelni annak, amit a nők elvárnak - mindenki csinálja azt és úgy, ahogy neki tetszik :)

2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 attól biztos nem leszel töketlen, hogy nem akarsz valakit az első adandó alkalommal megdugni, mint valami kanos macska. Inkább pont ettől tűnik sok pasi kétségbeesettnek, mintha nem tartanák magukat annyira, hogy ismerkedés után is kellenének egy nőnek :D
2019. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!