Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt tanácsolták se csók se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tanácsolták se csók se szex ne legyen 1,5 hónapig randikon és így tisztelni fog a férfi. Mit gondoltok pasik?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm aki párkapcsolati tanácsadó azt ajánlotta, hogy addig ne csókolózzak amíg nem szexelnék és ez 1,5 2 hónap magassága. Mert ha hamar megadom magam akkor a pasinak max lesz egy jó estéje ha ki várom ezt az időt akkor még egy jó nője.. És hogy ugyanaz hogy össze nyalja a szám mint a p*****. Ha kell nekem a pasi akkor tartsam magam végig, és így királynőként fog kezelni. Fura nekem mrtt sajnos sokszor bele estem a második vagy akár első randin a csók hibába, és szexbe is már.


Mit gondoltok, férfiak?



2019. jún. 17. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nőként válaszolok.


:D

Nem valami sz..r PUA-s gyökér az illető?


Én már első randin csókolóztam a pasimmal, első randi előtt másfél hónapig ismerkedtünk neten. 6 éve együtt vagyunk.

2019. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Mi van? :DDD

Tudod ki a franc várna 1,5-2 hónapot egy szexre-csókra.

A 3. randi után le lennél pattintva királylány. :D

2019. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
25/f. Én nem időhöz kötném ezt a dolgot hanem együtt töltött időhöz. Ugyanis ha bárki elfoglalt lehet, hogy csak 4x találkoztatok 2 hónap alatt... ha viszont össze tudtátok hozni a dolgokat akkor 3 hét alatt is megismerhetitek egymást... 3 hétvége... hétköznap esténként 1-1 séta, mozi, én személy szerint pl bagoly vagyok imádok éjszaka kirándulni, sétálni, magas helyekre felmenni stb. A csók és a sex esetével pedig egyet értek... talán az jobb, ha pl a 6. randin csók a következőt meg úgy tervezitek, hogy felmentek stb. A csók a férfi részéről szerintem kell, hogy tudja, megvan a vonzalom. Nagyon sokat segít 2 dl bor, de semmiképpsem ismétlem semmiképp sem részegen feküdjetek le elsőre!!! Ehhez persze kell a férfi intelligenciája is mert ha csak megdugni akar, maximum 3x fog veled találkozni, utánna meg le sem szar, szóval egyben szűrő is ez a módszer szerintem. Én haladósabb típus vagyok szeretek minnél hamarabb minnél többet találkozni ha jól érzem vele magam és kíváncsi vagyok a lányra. Most is pl jelezte egy lány, hogy találkozhatunk és 2 hete nem bírom leegyeztetni vele... de én várok várok nincs vele gond, tudom hogy most összejöttek neki a dolgok, de jólenne ha velem tudna megbeszélni sok dolgot :D
2019. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Né hallgass erre a joemberre.

Akkor van ideje a csoknak es szexnek, ha mindketten úgy érzitek.

A tisztelthez semmi köze. Most akkor magát sem tiszteli, ha előbb akar valamit?

2019. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha kivárod ezt az időt, lesz egy jó nője? Ez miféle agyabeteg marhaság? Te változol attól, hogy mikor csókol meg? És a szád mióta ugyanolyan, mint a p***d?


Komolyan elég, hogy valaki azt mondja, hogy párkapcsolati tanácsadó, és már az ilyen basic logikai bukfenceket sem szúrod ki?


Királynőként pedig azokat a nőket kezelik a pasik, akik megérdemlik. Ha valaki mentálisan szétteszi a lábát egy párkapcsolati tanácsadónak, az egészen biztosan nem érdemli meg. (Te ugyanis ezt teszed, amikor nyeled a baromságait, mint kacsa a nokedlit)


30n

2019. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Csak azért várni mondjuk egy csókkal, mert másokat azt mondták...ez aztán felnőttes gondolkozás, lehet, nem kéne még ezt erőltetni...
2019. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van. A mai nők qrhatóak az első randin. Erre jók, mi másra bazzmeg?
2019. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Nőként azt gondolom, hogy jó messzire kerüld el azt, aki szex után nem tud tisztelni, ahogy azt a "tanácsadót" is, aki szerint a szex egy eszköz a manipulálásra.

Ha a férfi többet lát benned, akkor lesz több is, mindegy, hogy mikor fekszel le vele. Aki csak szexre kell, abban nem látnak többet. Legfeljebb ha nehezebb ágyba vinni, vastagabb strigulát húz, de ugyanúgy lelép.

2019. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt is meghatározta, hogy ezalatt a másfél két hónap alatt hányszor kell randizni? Hova kell menni?
2019. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, azt, hogy mit mikor érdemes a párkapcsolatban csinálni, azt nem egy megadott idősávhoz kell mérni, meg nem ahhoz, hogy másoknak mikor jött össze, hanem ahhoz, hogy ti milyen személyiségek vagytok, és mennyire álltok készen rá. Lehet, hogy ez a recept a szomszéd Juliskának bevált, de a szomszéd Juliska nem te vagy, és a szomszéd Juliska kapcsolata is valószínűleg más ütemben halad, mint a tied.


A másik meg, hogy a pasi nem akkor fog téged királynőként kezelni, ha bizonyos íratlan szabályokat megtartasz, hanem akkor, ha szeret téged, és nem fszfej. Ha lábujjhegyen kell lépkedni körülötte ahhoz, hogy bármilyen érdeklődést kicsiholj tőle, akkor inkább jobban jársz valaki mással.


A csóknál én soknak tartom a másfél hónapot, ha szeretnéd, ne fogd magad vissza csak a másfél hónap kedvéért. Főleg, hogy a pasi akkor azt hiheti, nem is érdekled. A szexet meg nagyon embere válogatja, max. ha nem állsz készen valamire, akkor mondd el a párodnak.

2019. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!