Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel kollégám érdeklődését irántam? Részletek lenn, nagyon fiatalok vagyunk.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy kollégám, egy srác aki tetszik, nem rég fedeztem fel, mert nagyon sokan dolgozunk itt. Ő is magyar, közös ismerőseink vannak a kollégák tekintetében, és rájöttem nekem baromira bejön. Valaki akinek adok a véleményére, mondta is róla, hogy tök normális. De nem tudom, hogy kéne felhívnom magamra a figyelmét, mert ha itt a közös ismerősöknél puhatolózok, lesz baj, mert nagyon pletykás banda ennél a cégnél mindenki, azonnal szemet szúrna nekik, hogy egy fiúról kérdezek. Még nem sokat tudok róla, egyelőre csak annyi a szitu, hogy külsőre baromira bejön, meg a viselkedési stílusa is, mert van humora, vidám és mosolygós, van esze, meg azért az is beszédes, hogy mindenki aki ismeri, kedveli, főnökei is, tehát jó munkaerő, ami arra utal, nem munkakerülő, mert azt nem szeretem. Csak annyit hallottam róla a többiekt, van saját lakása, tavaly vette, és valaki majd átlinkeli ma a facebook profilját, be fogom persze jelölni.

De ezen kívül nem tudom, hogy kellene... Itt úgy szoktak ismerkedni, hogy beszélgetésbe elegyednek élőben, meg a fiúk/férfiak odamennek kiszemeltjükhöz dumálni többször is egy nap, aztán a többi már nem melóhelyen történik. Végül vagy összejönnek, vagy nem. Na de hogy tudnék vele beszélgetésbe elegyedni, addig meg magától nem fog odajönni hozzám beszelgetést kezdeményezni... Ma pont lenne rá lehetősegem hogy dumáljunk, de ugye a barátaival van, és én is jóban vagyol velük, de ezzel a sráccal csak köszöntünk mert még nem ismerjük egymást, és így hogy nem kettesben vagyunk, nem is nagyon fogunk megismerkedni. Nem keresi a kontaktot velem, nem figyelt fel még rám.


2019. jún. 26. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

> van saját lakása, tavaly vette

> rájöttem nekem baromira bejön


Ok! :D

2019. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1:😁😁😁
2019. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
istenem, mért olyan nehéz?? Megfogod magad mikor egyedül vagy, felhívod a melós telóján, vagy belépsz az irodájába kihívod 1 percre, vagy (nem tudom milyen helyen dolgoztok), folyosón meglátod a barátaival beszélni, fogod magad " sziasztok XY ne haragudj van 1 perced, tudunk váltani 2 szót?" automatikusan máris 4 szem közt vagytok, és tovább, ne haragudj, hogy így kirángatlak a beszélgetésből, de arra gondoltam leülhetnénk egy kávé mellé kicsit megismerni egymást, lenne hozzá kedved?" ennyi... pont... vagy igen vagy nem... tudom leírva könnyű, de mi veszteni valód van? ha nem jön össze is ugyanúgy mosolyogni fog rád és köszönni...
2019. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ismered az ismerőseit, akkor menj oda hozzájuk dumálni.

Sráccal nem is kell első alkalommal foglalkozni, csak bemutatkozol neki széles mosollyal és örülsz nagyon, hogy megismerheted.

2019. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!