Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő gyakran ír, élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő gyakran ír, élőben pedig közvetlen és kedves akkor akarhat valamit? (Részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Korábban megismertem egy nőt. Kedves szép és aranyon volt, tehát nagyon szimpatikus. Viszont én nem voltam abban a helyzetben, hogy lépjek felé. Telt múlt az idő, egyre jobban megkerveltem. Egyre többet beszéltünk neten és élőben is, de nagyon általános dolgokról, jól el hülyéskedtünk...

Egynap feltűnt, hogy mikor meglátom sokkal jobb kedvem lett, vagy ha írt facen...

Elhatároztam hogy elhívom randizni, de mikor elhívtam ő közölte hogy van pasija, bár még friss a dolog. Valahogy azt is sugalta hogy egy ideig várt rám, de nem léptem...

Korábban én nem álltam készen egy új kapcsolatra. Telt múlt az idő, egyértelműen picit távolságtartóbb lett, nem is írt már facen sem. Személyesen néha beszéltünk, de ott is érződött hogy valami megváltozott. Közben kiderült, hogy futólag ismerem is a pasiját.


Az utóbbi időben viszont valami megint változott. Többször is írt és élőben is ismét sokkal közvetlenebb újra.


Melyik a valószínűbb?


A:

Mivel eltelt már elég idő, és elfogadtam hogy van barátja, így haverkodik velem. Hisz egyébként nagyon jól elvagyunk, barátot keres bennem.


B:

Ismét szingli


Jó a társaságában lenni. Sokban hasonlítunkbés jól megértjük egymást. Ráadásul a humorunk is megegyezik. Tehát éppen barátkozólag is közeledhet.


Facebookon nincs és nem is volt eddig sem közös kép vagy kapcsolati státusz megjelenítve.


Szerintetek?


Köszönöm hogy elolvastad! Boldog karácsonyt mindenkinek!:)



2018. dec. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint én, akkor B.
2018. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóban vagytok és nem tudsz rákérdezni?:) Vagy úgy flörtölni, hogy ez kibukjon?...
2018. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B
2018. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rákérdezni erre. Ha már egyedül lenne, akkor is fura lenne, hát még ha azt válaszolná, hogy együtt vannak.

Azóta nem mertem vele flörtölni sem. Alkalmam sem nagyon volt. Ritkán találkozunk egyébként.

2018. dec. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!