Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a taszító tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a taszító tulajdonság egy másik félben, amitől egy kapcsolat abszolút nem jöhetne létre?

Figyelt kérdés

Írjatok meg minden negatív jellemzőt, ami lehet káros szenvedély, viselkedés vagy egyszerűen esztétikai szempont szerint.

Nektek mi a leginkább visszatetsző vonás egy esetleges potenciális partnerben?

Akár saját tapasztalataitokat is megírhatjátok.

Nemet és kort is írjatok mellé.

Köszi:)



2019. jún. 27. 15:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

9-10.vagyok; még annyit szeretnék, hogy ne egy divat/tucatember legyen; hanem legyen saját véleménye

és pl még úgy a jó, hogyha hasonlóan intelligens mint én, és érzelmekben gazdag a lelkivilága. Ezek mindenképpen kellenek bele a másik félbe. Ja meg pl ez mindenkinek lehet más; hozzám pl egy kirándulós/otthonülős ember illik sokkal inkább, mint egy pörgős partiarc-figura, aki mindig bulizik.

2019. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

Bunkó lenéző stilusu másokkal ,Vagy ha arrogáns nagyképű

Külső dolgok terén megengedőbb vagyok ugymond :) mert egy új hajat vagatni vay hajat mosni könnyebben megváltoztatható mintha valaki totál bunkó stílusú.

2019. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Belsőleg ha nem őszinte ,arrogáns, hűtlen , nincs humora , egoista

Külsőleg nekem sem jönnek be az oriás sörhasú pasik , valamint aki elhanyagolja magát , nem ad magára.

N 22

2019. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%

A visszataszító nő:

Átlagos vagy rosszabb külsőre vert óriási egó

Megbízhatatlanság hűtlenség

Lustaság

Ha nincs igaza támad

Fogyasztásnak él

Mindenkinek nyal mindenkivel kedveske de a kapcsolatban velem mint a rideg paplan

Rossz szex

Csóró anyagi helyzet es a törekvés hiánya

Irigység

2019. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

12es voltam


31/N vagyok ez lemaradt :)

2019. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%

Teljes mértékben taszító, ha hazug vagy hűtlen típus, ha rosszul bánik a környezetében lévőkkel (akkor is, ha nekem teszi a szépet), ha "féltékeny típus", ha kontrollmániás, ha buta, műveletlen, igénytelen, ha szenvedélybeteg, ha önállótlan és irányítani, tutujgatni kell, mint valami óvodást. Akkor is kizárt, ha nincs benne semmi ambíció, nincsenek tervei, céljai, hobbijai, hanem bőven elvan a vegetálással, és/vagy ha az a típus, aki lusta fejlődni, de másokra profin tud irigykedni és természetesen minden kudarca valaki más hibája. Ha nem tud teljes felelősséget vállalni az életéért, akkor nem egymást keressük.

Részemről akkor is kizárt, ha családcentrikus és ha gyereket akar, mert ebben az esetben összeegyeztethetetlenek a jövőbeli terveink. Ha túl bújós, tapadós, minden szabadidejét velem akarja tölteni, csak körülöttem forogna az élete, az is zsigerből taszít, csak a függetlenebb típusokkal jövök ki jól, amilyen én is vagyok. Ha szélsőséges nézetei vannak, korlátolt, elvakult és hiányzik belőle a kritikus gondolkodás képessége, akkor is kizárt. Ha tovább gondolnám, még biztos találnék példákat, de ennyi elsőre bőven elég.

30+ N

2019. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
53%
Ez kicsit off lesz :) de néhányan annyi mindent felsoroltak kezdek hinni azoknak a pasiknak akik a rengeteg elvarasra panaszkodtak 🤣
2019. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
17 Nem hiszem, hogy bárki lehetetlen elvárásokat sorolt volna fel. Én pl. csak azt várom el, amit magam is nyújtok, ha valaki nem üti meg a mércét, akkor inkább elvagyok boldogan egyedül :)
2019. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Én sok elvárást írtam, de eddig kivétel nélkül minden párom hozta ezeket. Ne nevezzük már nagy elvárásnak. Persze, szomorú hogy sokan még ezeket az alap dolgokat sem képesek felmutatni, de rengeteg nagyszerű ember van akik ezeket a "magas" elvárásokat gond nélkül teljesítik. Aki magához illő partnert akar annak tudnia kell legalább ennyi elvárást felsorakoztatni. Aki úgy van vele, hogy neki kedves meg aranyos pár kell annak nulla önismerete van és fogalma nincsen arról, hogy milyen emberrel tud működőképes kapcsolatot kialakítani.
2019. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
12%
Liberális baromságok, vega hittérítés.
2019. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!