Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a taszító tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a taszító tulajdonság egy másik félben, amitől egy kapcsolat abszolút nem jöhetne létre?

Figyelt kérdés

Írjatok meg minden negatív jellemzőt, ami lehet káros szenvedély, viselkedés vagy egyszerűen esztétikai szempont szerint.

Nektek mi a leginkább visszatetsző vonás egy esetleges potenciális partnerben?

Akár saját tapasztalataitokat is megírhatjátok.

Nemet és kort is írjatok mellé.

Köszi:)



2019. jún. 27. 15:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Bírom hogy hányan tolják ezt a ne legyen liberális szöveget, de amikor oda kerül a sor akkor azért megy a: "Ha neked lehet, nekem is!" szöveg.
2019. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%

Elvakult FIDESZ-es, drogos, alkoholista, erőszakos, buta, mindenkiben csak a rosszat látja, állandó panaszáradat, lusta

30n

2019. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%

Könnyű dolgom van. Ismerek valakit, aki megtestesít mindent, amitől kiráz a hideg. Sznob, mindenkivel nagyon kedves, akitől elvár valamit, negédes és túl udvarias. Ellenben lenéz mindenkit, akitől nem vár semmit, vagy az ő véleménye szerint nem üt meg egy bizonyos szintet. Gúnyos és goromba a szerinte alantas emberekkel és utálja az állatokat.

A felsorolt tulajdinságok bármelyike kizáró ok nálam. Eddig az előbb említett egyetlen emberrel találkoztam, akiben minden együtt volt. Az szóban forgó személy egy nagyon jó külsővel megáldott harmincas fiatalember.

2019. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%

Jobboldali/szélsőjobboldali azonosulás, aktuális események iránti érdektelenség (szeretek beszélgetni mindenféléről, politika, kultúra, jog, törvénymódosítások, stb)

Ambíció hiánya. Nem kell hogy karrierista legyen, de ha valaki semmi iránt nem lelkesedik (legyen az munka vagy hobbi), és egész nap otthon elvan mint a befőtt, az elég kiábrándító.

Kapcsolatba való belekényelmesedes is necces, szeretem ha egyenlő energiát fektetünk a kapcsolatba és nem csak én teperek.


Külsőre higiénia hiánya dealbreaker és ha nem tudnak alkalomhoz illően öltözni.


24/N

2019. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Megbízhatatalan, állandóan igérget fűt fát és nagyokat mondd, de a végén mindig átvágja a másikat...
2019. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
Ha idegen kifejezéseket használ feleslegesen (dealbreaker).
2019. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha házsártos, xarkeverő a nő. 37F
2019. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%

#26, nem mintha magyarázkodnom kellene, de angolul beszéltek körülöttem és nem jutott eszembe a szó magyar megfelelője. Megesik az ilyen, nem sokszor van alkalmam magyarul kommunikálni.

(Mondjuk azért csak megértetted)

2019. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%
Nem tartozol magyarázattal. Nálam egy életre elástad magad.
2019. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%

Túlzott egoizmus, beképzeltség, bunkóság, ha valaki unintelligens, nem tudja magát rendesen kifejezni és/vagy rengeteget káromkodik, drogozik, füvezik, (betegesen) féltékeny, nincs hummorérzéke, csak otthon tud ülni, unalmas (számomra), nincsenek céljai, agresszív, ki akar sajátítani, stb.

Ezek olyan dolgok akik nálam kizárnak BÁRMILYEN kontaktot az illetővel.

Nekem se ilyen barát se ilyen pasi se semmi nem kell. Elhatárolódom pl a drogos vagy nagyon féltékeny, buta emberektől.

2019. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!