Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a taszító tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a taszító tulajdonság egy másik félben, amitől egy kapcsolat abszolút nem jöhetne létre?

Figyelt kérdés

Írjatok meg minden negatív jellemzőt, ami lehet káros szenvedély, viselkedés vagy egyszerűen esztétikai szempont szerint.

Nektek mi a leginkább visszatetsző vonás egy esetleges potenciális partnerben?

Akár saját tapasztalataitokat is megírhatjátok.

Nemet és kort is írjatok mellé.

Köszi:)



2019. jún. 27. 15:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%

#7-nek

Na akkor én a 10 %-ba tartozom.

Sőőőt odáig megyek, hogy nem csak itt, általában az életben is, 10 esetből 7-nél az a gond, hogy nem hiszik el amilyen vagyok (állitólag ilyen nincs, meg túl jó vagyok, stb stb). Nem vagyok már 20-onéves, igy pontosan érzem, tudom hogy igy van, meg mondják is.

És az egész átmegy túlzott gyanakvásba, majd abba hogy emiatt inkább nincs folytatás.

Azért ez is elszomoritó, hogy senkiben sincs ennyi spontaneitás, hogy hagyja hogy menjenek a dolgok.

Mindig mindenkit beskatulyáznak valahova, definiálnak mindent mereven. Laza életélvezet egy szál se.

2019. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Foghíj

Durva tájszólás

Igénytelen külső

Dohányzik v alkesz v drogos

Fallokrata

2019. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!