Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szólnátok a lánynak emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szólnátok a lánynak emiatt?

Figyelt kérdés
Ilyen elöl rövid hátul hosszú ruha és hátul nagyon söpörné a földet
2019. jún. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Hogy érted hogy szólnál e?

Gondolom ő is látja a tükörben meg érzi hogy a földön húzza :)

2019. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy nagyon jó kérdés volt! Bocsánat előre is, de jót mosolyogtam! : D
2019. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól értem, akkor kicsit zavara dolog. Igen szólnék. Volt is rá már példa, így nem mondatja senki, hogy csak másoknak osztom az eszet..:) Étterembe mentünk és úgy sikerült osszevalogatni a szettet nyáron , hogy volt rajta egy fekete bakancs, ami félig volt bekotve, ehhez egy fehér magasszzaru zokni, egy pink rövidnadrág és egy hosszított kinyult jellegű szürke pulóver. Volt vagy 30 fok. Finoman jeleztem, hogy a pulóver lehet kicsit túlzás. Erre azt mondta, hogy pedig az megy a bakancshoz. Így atoltozott és úgy nézett ki 10 perc múlva mint egy nő. Nem is értettem, mert előtte azért már fél éve ismertem és ez nem vallott ra:)
2019. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!