Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már nem ciki Tindert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem ciki Tindert használni? Ti nem tartotok ismerősöktől?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta, hogy csinálok magamnak egy Tinder profilt és kipróbálom, viszont eddig mindig az tartott vissza, hogy ha ez kiderül (valaki pl. meglát rajta), akkor az milyen ciki lenne. Valahogyan ez nekem olyan furcsa, mert én alapvetően nem olyan közegben élek, ahol ez egy olyan szokványos dolognak számítana. A baráti körömben sem jellemző tulajdonképpen semmilyen társkereső app használata és inkább fura, ha valaki fiatalként ilyesmit használ. Plusz a Tinder eleve magával hozza a negatív megjegyzéseket, hogy csak szexpartnerkereső, csak könnyű lányoknak van stb., stb. Titeket ez nem zavar?
2019. júl. 3. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem.1 Csak azok látnak akik szintén használják. 2A másik pedig én ott ismertem meg a férjem. Jól is elsülhet, teljesen mindegy hol sikerül megtalálni a nagy őt.
2019. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha férfi vagy, akkor akkor érdemes regisztrálni, ha (nagyon) jól nézel ki, különben nem tesz jót az ember önbizalmának, meg sok sikered nem lesz.
2019. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Ciki? Mikor volt ciki? Aki nincs fent, az nem láthat.

Nőként megéri. Kifejezetten jóképű férfiként is megéri. Különben csak időpocsékolás, és mint írták, az önbecsülésed bánja majd.

2019. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon sokan vannak fent rajta. Több száz, ezer ember. Én nagyon ritkán láttam egy-egy ismerőst csak a rengeteg ismeretlen közt. Lehet fordítva én sose pörögtem ki nekik és ők sose láttak engem. A szűrő, amit be lehet állítani (életkor, távolság) még inkább lecsökkentheti az ismerősöket. Szerintem ne aggódj azon, ki mit szól. Ha meg is látnak, mi a legrosszabb amit mondhatnak neked? Kipróbáltad, mert miért ne. Senkinek semmi köze hozzá őszintén szólva. Sok ember használja, nem csak a potya dugás miatt.
2019. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg ismerősömről tudom, hogy használja a Tindert, nem csak szexpartnerkeresőnek, hanem teljes értékű párkeresésre. Én nem tartom sem cikinek sem gáznak őket, hogy ehhez folyamodtak, pedig nem vagyok fenn. Az meg, amit írtak a többiek, ha nem használják az ismerőseid akkor nem fognak megtalálni rajta. Szerintem nyugodtan próbáld ki, legfeljebb letörlöd, ha nem jön be.
2019. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Olyan kíváncsi lennék, hogy aki lepontozott, az miért tette?

Azért mert azt írtam, hogy átlagos férfiként nincs sok esélyed becsajozni tinderen? Miért, talán nincs így?

Aki nem ért egyet, az ne sunyiba pontozgasson le, hanem írja le, miben nem ért egyet...

2019. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Azért pontoztak le, mert van egy ilyen felállás:

[link]


Mivel nem fogják fel a pici agyukkal, hogy a férfiak 80%-ának esélytelen a tinder, mert a nők 80%-a a férfiak felső 20%-át húzza jobbra. Ebből a 20%-ből a felének fog válaszolni a hierarchia szerint (a képeken látott infok alapján: pénz, magabiztosság, kor, életút)... Engem is lefognak pontozni, hiába húzkodnak jobbra engem is, mert attól a tények tények maradnak. Nyilván a másik oldal azt látja h nem kell senkinek. Persze mert a dagadt elhúzza a brad bittet jobbra, s sír h nincs match vagy nem ír...

2019. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!