Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele szeretem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem egy lányba, de van barátja mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel 1-2 éve ismerjük egymást kb 1 hónapja elkezdett rám írogatni. Azóta is napi rendszerességgel beszélünk. Többször voltunk strandon,tegnap moziban. És én teljesen bele szeretem de már 2 éve van barátja.

A kapcsolatuk már szerintem nem az igazi párszor mondta h gondok is vannak köztük meg heti 1-2 napot ha találkoznak

Messengeren mikor beszélünk akkor olyan érzésem van mint ha ő is érezné valamit irántam

Pl:

-Sokszor kérdezi h szeretem-e persze igennel válaszolok meg sokat is dicsérem. De azt hiszi kamuzok és csak hátsó szándékaim vannak, hogy csak megbszam

-Eltűnt multkor 30percre kérdezem hol volt és azt mondja rajtam és csavojan godolkozott.

-Egyszer egy szájra puszi is volt. Másnap irt is hogy ő már csókot várt.

És még sok hasonló amit nem mondanak csak úgy egy “barátnak”


De mikor élőbe beszélgetünk akkor teljesen másképp viselkedik mint ha nem is o lenne....Ebben kérnem segítségeteket h ti hogy látjátok csak szórakozik velem vagy csak előbe félénk.?



2019. júl. 5. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Beleszerettem".
2019. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén
2019. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Játszadozik veled, vedd már észre, ember. Nem kap elég figyelmet a barátjától, szóval téged használ arra, hogy fényezd a kis egóját, de amint konkrétumra kerül a sor kihátrál. Max azt tudod elérni nála, hogy veled csalja a barátját, de ha még el is szereted, veled is simán el fogja ezt játszani, komolyan ez kell?

Gratulálok, hogy egy ilyen utolsó selejt lotyóba képes voltál beleszeretni, normális ember undorodik a fajtájától.

2019. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A lány gerinctelen a pasijával szemben, te meg egy szerencsétlen vagy, hogy hagytad magad az ujjai köré csavarni.
2019. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, amíg van barátja, neked semmi keresnivalód nincs a képben. Vagy szeretőnek akar téged, vagy rád akar átliánozni, csak még nem biztos a dolgában. Egyik sem gerinces jellemre vall.
2019. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindegy akkor minél hamarabb megmondom neki mit érzek és lesz ami lesz.

De azért utolsó selejt lotyónak nem nevezném....

Az a baj így nem lehet felvázolni a helyzetet.

2019. júl. 5. 18:32
 7/11 anonim válasza:
Szia, ugyan ebben a helyzetben voltam mint te. Én 4 éve beszélgettem a lánnyal, a távolság miatt nem jöttünk össze. Úgy adódott az életem hogy mellette levő városban kaptam munkát. Az elmúlt fel évben napi szinten több órát beszélgettem vele, majd találkoztunk is. Jól éreztem magam én is és o is. Többször mondta, hogy többet érez irántam, de... És ott a de, azaz a pasija. Én megszakítottam a kapcsolatot a lánnyal, lehet hogy érdemes lett volna várni rá, hátha szétmennek, mert o se boldog a kapcsolatában, de legyen gerinced. Tudom hogy ez szar, meg nehéz, de döntött. Soha ne legyél tartalékos. Lehet hogy rettenetesen jól elbeszélgettek, én megkaptam hogy sokszor inkább beszélgetett volna velem, minthogy találkozzon a palijával, de mégis ő dugja az este, ezt soha ne felejtsd el. Ha kellene segítség, vagy tapasztalatcsere nyugodtan írj rám, hidd el csak magadat fogod lerántani ha vársz rá.
2019. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Hú, koma...

Na, röviden: állítsd válaszút elé. Kilép a jelenlegi kapcsolatából, vagy akármiből, amiben van, és megpróbáljátok tiszta lappal, vagy meg elküldöd a halál méteres kékeres phaszára.

Jelenleg tényleg az van, hogy te vagy a lelki szemetesládája, de a lábát meg másnak teszi szét. Hát kell a ráknak az ilyesmi.

2019. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a lánnyal és az éjszaka meg írta neki a pasija hogy már nem szereti szegény teljesen ki van. Most ez miatt nem tudom mikor mondhatnám el neki. Nem hinném hogy egyből új kapcsolatba kezdene...
2019. júl. 6. 09:57
 10/11 A kérdező kommentje:
És őt nevezitek gerinctelennek mikor a csávóba annyi sincs h elé álljon és megmondja a szemébe h nem szereti.
2019. júl. 6. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!