Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy vagányabb csajnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vagányabb csajnak, aki tetovált, koncerte járós, ALKALMANKÉNT alkoholfogyasztó, baseball sapkás, etc. Egy szép nagy rózsacsokrot venni jó ötlet? Az ilyen típusú lányok is szeretik a csajos dolgokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom a vágott virágot. Lehet egy csokor, vagy csak egy szál, nem tudnám értékelni. Nem azért, mert "vagányabb" csaj vagyok, hanem mert a vágott virág drága és felesleges, mert leszakítják a virágot, hogy aztán 2 nap múlva elszáradjon és kidobjuk.

Egyik előző válaszolóhoz hasonlóan azt javasolnám, hogy kutass az emlékezetedben, hogy mit említett, mit szeret.

Pl. én nagyon szeretem a kávét. A párom az első randira (sétáltunk) egy pohár kávét hozott pont olyan ízesítéssel, amilyennel szeretem. Egyszer mellékesen említettem neki, hogy mivel szeretem inni a kávét és ő megjegyezte.

2019. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de orulnek neki*-*
2019. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de ol a rózsát nem szeretem
2019. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*pl
2019. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetovált, koncertre járós, alkalmanként iszogatós, rocker/metál zenét kedvelő csaj vagyok és ki nem állhatom a csajos dolgokat, egyáltalán nem szeretek vágott virágot kapni. Ha mégis muszáj, akkor a tulipán még oké, ha cserepes kaktusz, annak még örülnék is, de a rózsacsokor pont egy olyan klisé, amit senkitől se díjaznék. Vannak hasonló stílusú barátnőim, akik viszont abszolút elájulnának tőle, szóval ez személyfüggő, nem stílusfüggő szerintem.
2019. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Filmes klisé lenne virágot adni annak, akit szeret az ember?"


Igen. Annak, akit szeretsz, olyat adsz, amiről tudod, hogy szereti. Ha ismered a lányt, és tudod, hogy szeret virágot kapni, és a rózsát is szereti, akkor romantikus. De nem tudod, hisz kérdezed, hogy jó ötlet-e, így csak egy lopott tucat ötlet.

2019. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!