Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyesen miert teszi-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen miert teszi- veszi magát a lány ha nem akarja folytatni?

Figyelt kérdés

27 eves srac vagyok.

Bő 10 éve a középsuliban járunk . Nyomultam egy csajra, de nagyon lúzerül tettem. Tényleg.


Nemrég lattam a konditeremben, azóta sokat változtam. Beszelgettem vele, de nem ismert meg. Tényleg tette vette a jót, mosolygott, élvezte latszolag a beszelgetest.


Rairtam 2 nappal kesobb messengeren hogy enlekszik e rám a kondibol, de nem reagalt semmit.


Ez volt 3 hete, tegnap megint láttam a konditeremben, de rá sem néztem. Masodjara nem ülök fel a 10 evvel ezelotti vonatra.


A tukorkepekbol azonban lattam, hogy figyel engem. Vajon miért van ez?


2019. júl. 11. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes magasságos!


Mert egy közösségben jól elbeszelgetek valakivel, esetleg még mosolygok is, nem jelenti azt, hogy akarok tőle valamit, azt meg vegkepooen nem, hogy fa$bukon is nyomuljon!


És csodálkoztok, hogy a lányok nem kedvesek, mosolygosak. Hát ezért nem merunk.

2019. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok.

Nem akar veled tovább kommunikálni, de kíváncsi hogyan reagálsz a közelségére ezek után.

Ezért "tart szemmel" a tükörben.

2019. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most nem is ugy kozeledtem, csak lazan érdeklődtem. Nem gondolnam, hogy megerolteto lenne visszairni es ha oda jut a sor , hogy ugy kozeledem, visszautasit.


Meg o mondta, hogy anno gyerekek voltunk, sok mindent nem gondoltunk komolyan.


De most szandekosan ra sem neztem, feleslegesnek erzem.

2019. júl. 11. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem erzik szuksegesnek h valaszoljanak, megertem valahol mert nehez lehet azt irni h bocsi de szarok rad viszon eloben udvarias kedvesnek szereti mutatni magat mindenki. Ne torodj vele, 27evesen az ilyeneken konnyebben kenefelul emelkedj.
2019. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de rá se néztem"

Elég gyerekes, nem?

2019. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

az a probléma, hogy itt is háborognak a nők, hogy attól hogy rázza neked a seggét még nem akar semmit. de ha akar, akkor is ugyanúgy rázza, aztán döntsd el te hogy most melyik van. vicc az egész.

ha már az ember veri magát úgy hogy nem akar semmit, akkor utána miért nem lehet egyértelműen lekoptatni az illetőt? velem is van olyan hogy valakivel jól eldumálgatok adott helyzetben,aztán utána azt hiszi nagy barátok lettünk stb, ha nekem ez kellemetlen szólok az adott embernek, vagy egyértelműen a tudtára adom hogy nem vagyok rá kíváncsi.

2019. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szosztár szálmánáj
2019. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"teszi veszi magát", én nem értelmeznék így egy pár perces beszélgetést egy idegennel.

Aztután, ha pár héttel később meg le se szar, hát biztosan betenném a selejtekhez.


Ha az FB-n ismeretlenül írsz valakinek, az nem jelenik meg üzenetként, az "engedélykérések" köze kerül, amit vagy lát, vagy nem.

2019. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!