Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akik nagyon tetszik nekem. Megis mondtam neki, de azt mondta nem vagyok az esete. Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy mégis összejöjjünk? 15 éves vagyok.
2008. nov. 13. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez visszautasítás, azt jelenti, ne próbálkozz többet.
2008. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdemes tovább próbálkoznod. Szerintem keress másik lányt.
2008. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kzs válasza:

Nem, hagyd.

Ha szeret, elfogad. Ha meg nem, akkor úgyse fog.

És ez nem úgy látszik, mintha elfogadna...

Annyi lány van ezen a világon! Majd lesz más, aki szeret, akinek kedves vagy úgy, ahogy Te szeretnéd.

De ezzel a csajjal ne foglalkozz.

Nem éri meg.

2008. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
1x nekem is ezt mondta egy lány és egy két hét mulval meg már össze is jöttünk :P
2008. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg még1szer.ha akkoris visszautasít akkor hagyd.
2008. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátomat is úgy "szedtem" fel, hogy párszor elutasítottam. Nagyon jó haverok voltunk, párszor rákérdezett hogy nem-e lehetne több is, aztán azt mondtam hogy "Bocsi, de nem...". Aztán utánna is elég sok időt töltöttünk együtt, egy haveri körbe tartoztunk, és lassan elkezdett tetszeni nekem a srác. Ő meg látta hogy engedek így mégjobban "nyomult". Most múltunk el 1 évesek. :)

1x még próbálkozhatsz szerintem, de a szíved döntse el. Ha értékes számodra a lány, akkor megéri még1x próbálkozni. Ha nem egy bunkó idióta a csaj akkor másodjára nem azt fogja mondani, hogy "nem megmondtam h nem tetszel, nem akarok tőled semmit, stb.."

Szerintem próbálkozz :)

2008. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még el fogom dönteni
2008. nov. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!