Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy Angliában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy Angliában sokkal komolyabban veszik a Tindert a lányok?

Figyelt kérdés
Amíg Magyarországon voltam pár hónapot, a fele nő lány 16 koruli kislany, agyilag ovodas szinten van, o csak "szorakozni" jott fel ami egyenlo az egonovelessel, és nagy nehezen lehet fiatalabb korosztalyban eljutni randiig, hiaba nezel ki jol. Ennek ellenere Angliaban sokkal ertelmesebben lehetett beszelni a lanyokkal, erettebbek is voltak es latszott rajtuk nem egonovelesbol vannak fent, jovel tobb randit, egyejszakast tudtam osszehozni es nem nyavogtak fuj te tuti csak dugni akarsz. 20F
2019. júl. 20. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy vonzóbb voltál, mert külföldi vagy, és a a más országból érkezőket mindig izgalmasabbnak tartják, és jobban belemennek velük egy kalandra. Mint ahogy itthon is pl a Szigeten egy csomó csaj külföldiekkel akar kavarni mert egzotikusabbak.
2019. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Anglia nyugati, mi meg a keleti balkánon vagyunk.
2019. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert angliaban tenyleg dugni akarnak.legalabbis amig nem laatod meg oket
2019. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elso de Angliában élek, tehát megdőlt ez az állítás. Na igen azt mondjuk senkinek nem kívánom mikor reggel csaj smink nélkül kel melletted és megijedsz. Itt szokás a 3 kiló vakolat mindenkin.
2019. júl. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!