Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az a lány akivel komolyabban ismerkedem randi után nem sok idővel lecserélte a profilfotóját újabbakra azon a társkereső oldalon ahol megismerkedtünk?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kérdezd meg tőle. Vagy megkérdezzük mi? Végül is lehet nekünk is tetszene a lány annyira, hogy megkérdezzük.
2018. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy érdekled, de nyitott még az új lehetőségekre másokkal is.

Az is lehet, hogy nem jöttél be neki annyira.

A másik lehetőség, hogy így akarta tudtodra adni, hogy semmiféle elköteleződése nincs az irányodba, ezzel elérve azt, hogy fokozódjon az érdeklődésed az irányába. (ha az utolsó igaz, akkor egy erősen manipulatív személyiségű lányról van szó)


24/F

2018. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy 38 éves még "lányról" van szó és olyan kislányos, tipikus anyuci kislánya típusú...

Küllemben is olyan mintha formaldehidbe lenne, tehát látszik hogy az életben nem gyötörte el magát semmivel sem.

Nem túl közvetlen, viszont nagyon barátságos s bizonytalan vagyok hogy egyszerűen nem látok bele a fejébe.

Konkrétan rákérdezni nem merek még, hiszen nem akartam kioktatni hogyan kellene ezt csinálni tisztességgel úgyhogy csak várok és már az is megfordult hogy akkor én is így teszek mint ő. Mindketten benne vagyunk a korban, s szerintem amúgy is összepasszolunk, egy szava se lehet rám s a célok is azonosak, akkor nem értem mi a baj. Gondolom megmondaná ha nem vagyok szimpatikus neki vagy valami, én legalábbis biztos megmondanám és nem tartanék senkit kétségek között.

Valamint próbaképpen felajánlottam hogy vennék egy szinte új építésű családi házat és hogy lássa hogy komolyan gondolom megmutattam fotón neki. Erre ő, elégtelenkedtett hogy nem tetszik neki, és ő inkább maradna az anyához közel a városban. 80km-re élünk amúgy.

2018. febr. 21. 17:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Fotót nem közlök itt publikusan róla, esetleg privátban megmutatom.
2018. febr. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!