Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számít a magasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számít a magasság?

Figyelt kérdés

Járnátok egy olyan sráccal, aki nem feltételenül magas?

Pl: 170 cm körül.

Mondjuk egy 170 cm-es lány furcsán érezhetné magát egy vele körülbelül egyformán magas fiúval?

Mennyire számít egy srác magassága?



2019. júl. 22. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Én 170 cm vagyok, a volt párom dettó. Miatta tettem kivételt a pi.csás "180 centi alatti sráccal nem kezdek" szabályom alól, kár volt. A környezetemben lévő alacsony pasiknak mind komplexusa van a magasságukból kifolyólag, az exem is egy basáskodó barom volt. Én többé nem kezdek alacsony fickóval, az fix.
2019. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálam számít, jobban, mint az arc vagy a testalkat. De magamon kívül nem ismerek mást, akinek ilyen magasság fétise van.
2019. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 10 cm-vel legyen magasabb.
2019. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon is számít! Képzeld el, én egyszer 1.5 évet jártam egy nálam alacsonyabb sráccal, mert nagyon szerelmes voltam belé. Én vagyok kb 168 cm, ő meg volt 164-5 cm, tehát rettentően alacsony. Nem azt mondom, hogy megbántam hogy jártam vele, de emlékszem, hogy kellemetlen volt számomra egyes szituációkban.

170 cm még elmegy, azt mondom hogy ha nagyon megfog a belseje és külsőre sem rossz, tehát az esetem plusz ad is magára, akkor adnék 1 esélyt mindenképp.

2019. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon számít nekik és ez egy teljesen érthető hozzáállás a nők részéről itt a szemét genetika a hibás ami megengedi hogy egy férfi alacsony legyen.
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Rengeteget számít!


Nem véletlen, hogy a 185+ -os lúzer biztonsági őrök, meg takarító srácok mind modellekkel járnak meg insta csajokkal.


Ugye? >:)

2019. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem számít

De én 164 Cm vagyok nekem a 170 pont jo kb.

Nwm ez alapján választok párt.

2019. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak az számít, hogy ne legyen sokkal alacsonyabb nálam, pár centi még beleférne. Mondjuk én 166 centi vagyok, úgyhogy nálam kihívás pasiként másfél fejjel alacsonyabbnak lenni.
2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Igen.

170 cm nekem nagyon alacsony. Nem azért mert én olyan magas vagyok(166), csak nekem az a férfias ha magas.

Na meg hát én magassarkús vagyok, szóval az +10 cm és még így is azt szeretem ha magasabb nálam.

2019. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Egy dolog a millióból....nincs olyan hogy csak az számit...

Én 182 cm magas vagyok, a kutyát nem érdekli...

2019. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!