Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan veszitek hogy számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszitek hogy számít a nőknek a magasság, a kinézet meg a pénz?

Figyelt kérdés

A nőknek csak egy dolog számít: hogy jól érezze magát a párja mellett, jó legyen közöttük a kommunikáció.

Higgyétek el semmi más. Ezt csak azok találták ki akik nem rendelkeznek jó belső tulajdonságokkal, hogy legyen mire fogni sikertelenségeiket.


2019. júl. 20. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindjárt jön Tau bácsi a nőgyűlölő szövegével, hogy minket csak a pénz, csak a pénz, csak a pénz érdekel.
2019. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Honnét veszik? Onnét, hogy ezt látják és tapasztalják. Ha kimész az utcára 100-ból 99 esetben a férfi magasabb. (Ráadásul itt is rengeteg nő leírja, hogy magasabb pasit akar.) Ha kimész az utcára, kifejezetten jó pasik mellett is látsz tök átlagos lányokat, de fordítva soha. (Mielőtt jönne a szokásos győzködés, hogy ez fordítva van: Páran már küldtek az oldalról olyan képeket, ahol elvileg a férfi gázul nézett ki. Testépítőként, 180 centivel, helyes arccal...) Pénzes hapsit sem láttál még gondolom egyedül. (Ha tetszik, ha nem, abból él az ember.)



A kérdés inkább az, hogy páran miért érzik úgy, hogy a tények ellen valami önérzetes háborút kell vívniuk. Te miért érzed így?

2019. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem azt mondom, hogy téved a kérdésfeltevő (talán provokál), de azt határozottan állítom, nem ez az átlag, amit leír.


Sokkal inkább a kettessel értek egyet.


Ráadásul egy ember sem fekete vagy fehér lelki értelemben, mindenkiben akad jó meg rossz is.


Magyarul: röhejes a kérdés is meg a következtetés-érvelés is.


F, 45

2019. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Igazat kell adnom a kérdezőnek, mivel nekem az ilyen felszínes dolgok(pénz,kinézet,magasság) mindig is adottak voltak, ami nyilván előnnyel jár, de önmagában rohadtul nem elég, mert mellé a szeszélyes személyiségemet is 'el kell viselni'. Mivel elég nagy hangulatingadozásaim vannak, így hosszútávon nem igazán marad meg mellettem senki.
2019. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"hogy jól érezze magát a párja mellett, jó legyen közöttük a kommunikáció."


Bocs, de ez kevés.

Ez a barátokra igaz.

2019. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg nem vagyunk egyformák és nem kell általánosítani se erre, se arra. Én nekem pl nőként igenis számít a magasság és a kinézet, bár a kettőt vehetjük egybe. Aki nem tetszik nekem ahhoz nem fogok vonzódni szexuálisan, akihez nem vonzódok, azzal meg nem tudok kapcsolatban lenni. Lehet szép a lelke, de attól még ha 150 kiló sajnos nem fog menni a szex, akkor meg a kapcsolat sem. Ez van. A pénz is számít, mert én szeretek színházba járni, szeretnék legalább alkalomadtán elmenni vacsorázni, szeretnék majd nyilván együttélni, ezekhez mind pénz kell, az is elég ha már ketten meg tudjuk oldani, de ha valakit a szülei tartanak el, nincs semmi keresete vagy épp annyi, hogy egy parizeres zsemlére futja, akkor sajnos nem fog működni. De lehet azért mondom ezt, mert nem rendelkezem jó belső tulajdonságokkal.. :( 29N
2019. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Tapasztalat.A nők szeretnek magas életszínvonalon élni.Ehez nem elég a jópofizás.Bizony,az a fránya pénz is sokat számít.
2019. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
27%
tapasztalat + 2 jókat írt . már nem veszem be a női maszlagot hogy elég ha egy férfi kedves meg humoros
2019. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezek a dolgok igenis számítanak, ami nem baj.

Manapság a létező legnagyobb bűnként tartják számon, ha a nők szeretnének olyan társat, akihez vonzódni is tudnak, miközben ez teljesen alapvető vágy.

Számít a külső, mert hiába lehet valakinek a legfa szább személyisége, az is fontos, hogy ne akarjak ösztönösen elhúzódni, ha hozzám ér.


Az is fontos, hogy a férfi legyen életképes. Nem kellenek BMW-k, meg hogy havonta fizessen be egy külföldi utazásra (befizetem magam én, ha menni akarok valahova) de az kell, hogy életképes legyen, legyen munkája, legyenek ambíciói, és ne csak azért akarjon elkoltozni anyucitól, mert a felszínes, hülye lányok nem jönnek össze mamahoteles férfiakkal.


Persze mindenkinek más a vonzó és mindenkinek mást takar az életképesség, de nem hiszem hogy hosszú távon jó kapcsolatot lehet kialakítani akkor, ha ezeket a szempontokat full a kukába vágod.


A gyk egyik legrosszabb szokása, hogy napi szinten feltunik egy férfi, aki kitalálja, hogy a létező legnagyobb igazságtalanság, ha a nők x szempontot is számításba mernek venni társkereséskor, mire jön vagy fél tucat nő védekezni, hogy "jaj én nem vagyok ám ilyen felszínes céda! biztos csak rossz lányokat fogtál ki! Igazából ez a szempont nem is fontos a nőknek!!!"

Ez a hozzáállás meg többet árt, mint használ, plane olyan kérdések alatt, amik súlyos elethelyzeteket írnak körül (megint: nem arra gondolok, amikor valakinek nincs BMW-je, hanem ha pl a pasinak nincs egy barátja sem, nem mozdul ki a házból, és nem is akar változtatni ezen)

Ha nincsenek igényeid, akkor -meglepő módon- igénytelen vagy, ez a baromi sok, a nők randizási preferenciáját firtató kérdés meg pont ezt akarja elérni. Hogy a férfiak csak annyi alapján szelektáljanak, hogy legalább felálljon a nőre, a nők meg csak annyi alapján, hogy ne taszitsa őket a férfi személyisége. De hobbit, érdeklődési kört, élettapasztalatot (pl felsőoktatás meglétét, ami sokaknak tyukszem) vagy vonzalmat is szamitasba venni mar igazságtalan.


Sok minden számíthat egy ilyen közeli kapcsolatban, és jobb is ha számít, mert ha már a létező legalapvetobb dolgokban sem felel meg az illető papíron, akkor mit csinálsz pár év múlva, mikor már megszoktad a párod vicceit, és kiismerted a stílusát?

Legrosszabb esetben ott maradsz egy férfival, akivel teljesen más irányban képzelitek el az életeteket (ráadásul orgazmusod is csak akkor van, ha te magad kezeskedsz róla).


Tudom, hogy jó szándékkal született ez a kérdés, de nem a világ vége, ha a nők szeretnének vonzódni a parjukhoz. Meg az sem önzőség, hogy nem csak az arany szív fontos nekik, hanem gyakorlatiasabb dolgok is. Mert arany szíve lehet annak a férfinak is, akinek az élete a gépezés, megsértődik, ha a barátnője túl sokszor ki akar mozdulni vele a házból (pont tegnap volt egy kérdés ahol ment a prüszkölés, mert a barátnő szeret sétálni menni, és úgy tűnik, hogy ez a világ vége a kérdezőnek) és az egyetlen ambíciója az életben hogy havonta be tudja fizetni a villanyszámlát, meg annak is lehet arany szíve, akivel kb egy mederben képzelitek el az életet.

2019. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
34%

Mert számít, ugyanúgy, ahogy nekem is számít férfiként. Ne legyen már magasabb nálam (nálam ez a legnehezebb kritérium, 168 centi vagyok:D), mert elég hülyén mutatnék egy olyan nő mellett, akinek a válláig érek. Számít a kinézet, mert egy olyanra, aki abszolút taszít külsőleg, nem fogok tudni felizgulni, ergo nincs szex. Igyekszek én is adni magamra, úgy gondolom, jogosan várom el vica versa. A pénz is számít, mert közös életet akarok vele. Itt talán annyiban tér el a két nem, hogy én férfiként nem azt nézem, mennyit keres a hölgy, sokkal inkább azt, hogy hogyan tudja beosztani, mikre mennyit költ, mi a fontos számára (példa: nekem fontos a táplálkozásom, igencsak "válogatós" vagyok, nem eszek 120 ft-os tescos parizert, és amennyiben ez a lánynak nem fontos, kb. kizáró ok).

De ezer meg egy tényező van még, ami fontos. Magasak az elvárások? Lehet, de nem irreálisak. Úgyis addig megyek, míg nem találok egy normális nőt, olyannal meg, aki nem tetszik, nem fogok kapcsolatba ugrani. Sok férfitársam szemlélete, a "nő csak dísz a piña körül", nálam nem érvényes.

2019. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!