Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történik velem? Mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Mi történik velem? Mit tudok ezellen tenni?

Figyelt kérdés

A párom tegnap szakított velem telefonon azzal az ürüggyel, hogy hisztis vagyok.

Bármit mondok, kiforgatja a szavaimat és úgy állítja be magát, mintha áldozat lenne. Kb 1.5 hónapja nem voltak rendben a dolgok, úgy éreztem valami más..., de nem tudtam mi az. Még most sem akarom elhinni...

Nincs egy hete, hogy újra együtt vagyunk, ugyanis két hete 1 hét szünetet kért tőlem. Meg is kapta. Azt mondta gondolkoznia kell. Mint kiderült nem volt ideje gondolkozni, mert folyton csak dolgozott és edzésekre járt. (Ezidő alatt én is nagyon sokat gondolkoztam és rájöttem, hogy nekem is vannak olyan hibáim, ami kettőnk közé állhat, mint pl az, hogy nem vagyok nagyon házias. De mire újra találkoztunk elhatároztam, hogy megváltozom. Mindent megteszek a kapcsolatunkért. És meg is változtam.) Viszont amikor újra találkoztunk, azt mondta, hogy csak arra volt szüksége, hogy újra lásson engem. Megkért, hogy költözzek vele össze.

A hétvégén össze is költöztünk. Látszólag minden rendben volt megint..., de nem. Tegnapelőtt vittem el itthonról a maradék dolgaimat az új lakásba és tegnap már eldobott...

Valaki adjon valami magyarázatot kérem!

Úgy érzem, hogy át lettem verve. Mintha ez az idő, amit együtt töltöttünk, amíg együtt voltunk egy nagy hazugság volt...


Azóta csak sírok és nem tudtam az este aludni sem... végig csak pörgettem a fejemben visszafelé a dolgokat. Nem tudom mi történt.

Tanácstalan vagyok...


Mindennél jobban szeretem Őt...


2019. júl. 24. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ő nem szeret téged és ez látható, érezhető rajta. Sőt a szünet alatt valószínűleg meg is csalt! Nem akarlak megbántani, de így van.


Gyere inkább az east fest-re Mezőtúrra és ismerkedj, élj, bulizz.

2019. júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem az east festen van! Nem attól fogsz élni. Ha szomorú vagy nem feltétlen gondolom, hogy a buli lenne megoldás. Én így gondolkodom más lehet másképp, ahogy fentebb is látható. Az élet nem buli, az élet nem szórakozás! Nem akkor fogsz élni, ha bulizni mész el, hanem akkor, ha az élettől kapott pofonokat elviseled! Nem szégyen pofont kapni, mindaddig, amíg fel tudsz kelni! Az élet kegyetlen, tanuld meg! Tanulj meg felállni, ha szereted, ha nem! Ilyen ember nem érdemel szeretetet meg semmilyen érzést sem! Hülyét csinált belőled! Ha Te ezt szereted akkor Te is hülye vagy, mert erre vállalkozol! Törekedj, felejtsd el!
2019. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég fura. Egyszer kellesz, utána nem. Inkább neki vannak hangulatváltozásai. Arról szó sincs, hogy neki miben kell változnia.

Ha valakit szeretsz, akkor ragaszkodsz hozzá, és nem ellököd. Ő nem adott választást... nem mondta hogy változz meg... rögtön ki vagy dobva. Szerintem ha valakivel bajom van megbeszélem, és közösen megoldjuk a problémákat... mert ez egy kapcsolat, amit együtt csinálunk.


Ő láthatóan maga körül forog.Szó nincs róla, hogy milyen áldozatot hoz. Arról sincs szó, maradj, és valahogy majd megoldjátok a dolgokat. Kívülről úgy hangzik mintha nem ragaszkodna hozzád szívből, és neki lenne hisztirohama. Neked körülötte kell forogni, ő meg elegánsan nem tesz semmit a kapcsolatba.

2019. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a hármotok válaszát!!!
2019. júl. 24. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret ő téged már.

Tudom ez kegyetlenül hangzik, de csak meg akart még párszor dugni. Ez megvolt, most már más nőre vágyik.

2019. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!