Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom mással volt mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mással volt mikor szünetelt a kapcsolatunk, kiderült, balhé lett belőle, szakított, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy az exével próbálkozott ezidő alatt csak hát koppant, aztán jött vissza hozzám, de erről egészen eddig nem tudtam és ez így 10 hónap után derült ki egy messenger beszélgetéséből amit véletlenül megláttam.

Balhé lett belőle, elcsattant egy pofon részemről, azóta szakított velem ennek apropóján.

Azóta csak mondta, hogy nem tud már velem lenni a balhé után, de én azt is érzem, hogy úgy viselkedik mint aki lebukott, természetesen nem sokat árult el az esetről és a lehető legkevésbé hangoztatja, hogy ő hibás a történetben. Szerintetek jogos, hogy még ő van az áldozati szerepben?



2019. júl. 25. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Egy pofon elég ok a szakításra, mindegy, hogy mi előzte meg.
2019. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem és nem is értem hogy minek foglalkozol a dologgal tovább. Hazudott neked, jobban jártál.
2019. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem jogos. Jól tetted, és örülj hogy megszabadultál tőle. Csak a piti emberek kattognak azon hogy miért nem ők szakítottak.

A végeredmény ugyanaz, a büszkeséggel sokat nem érsz 😄 Hidd el, hogy a szégyen amiben fürdik mindennap az fel fogja emészteni.

2019. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha szünetel a kapcsolat, akkor azzal van, akivel akar és nem köteles róla beszámolni. Ha újra együtt vagytok, akkor sem köteles róla beszámolni, ahogy a többi exéről sem. Az, hogy egy embert elutasítanak százan, az nem jelenti azt, hogy a 101-ediknek be kellene számolni a sikertelen próbálkozásokról. Ezek az íratlan szabályok.
2019. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Olyan üzenet volt, hogy az exe volt a nagy szerelem, meg, hogy mentek ide oda, volt szex is. Egy áprilisi beszélgetésében, természetesen semmi idő határozó, hogy ezek mikor voltak.


Azt már csak tőle tudom, hogy ez a szünet alatt történt, aztán vagy igaz vagy nem.

2019. júl. 25. 21:31
 6/26 A kérdező kommentje:
Az a szünet nem egész egy hónapig tartott, az idő alatt sikerült az exénél kopogtatnia, akit elvileg miattam is hagyott el...
2019. júl. 25. 21:33
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Mindegy mi volt, a pofon nem lehet indokolt és nincs rá mentség. Azonnali válóok. Ahhoz meg nincs közöd, mit csinált, amíg nem voltatok együtt. "We were on a break" ugyebár)
2019. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%

Szünet volt. Tehát szabad. Ezen miért rágtál be?

Pofonról. Reflexszerűen visszaadtam volna. Tudod az egyenjogúság elve miatt.

2019. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, ha szünet alatt történtek a dolgok, az téged miért idegesít fel annyira, hogy felpofozd? 1 hónap ide vagy oda, nem voltatok együtt, így nem sok közöd van hozzá, hogy addig mit csinált.
2019. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
A pofon ilyenkor nem minősül bántalmazásnak meg párkapcsolati erőszaknak?
2019. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!