Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan békíthetném ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békíthetném ki?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nagyon elbaltáztam.


Az utóbbi időben, már többször kért arra hogy kicsit jobban figyeljek rá, és a döntéseim meghozatalakor vegyem figyelembe azt,hogy ő van nekem.


Sajnos nem tettem meg.


Visszamegyek dolgozni egy olyan helyre, ahonnan sosem fogom tudni mikor jöhetek haza. Van itt egy állásom, de ez sokkal több pénzt hozna.


Én teljes mértékben értem hogy családközpontú,és egy nap velem szeretne egyről a kettőre lépni. Nem akarom ezt elveszteni.

Sajnos nem tőlem tudta meg, pedig már 2 éve együtt vagyunk.


Nem szerettem volna így a tudomására hozni, előtte minden sokkal egyszerűbb volt amíg nem volt ő nekem, könnyebben mozdultam minden téren,de most már nem csak magamra kell vigyázzak. Lehet nem figyeltem eléggé rá mostanában, nagyon bánom.


Kígyót békát kiabáltam én is rá, amikor kifejezte nem tetszését. Elég komolyan összevesztünk. Nem szokásunk. Nem szoktunk haraggal lefeküdni vagy haraggal elvállni.


Nem tudom mit kellene tegyek, menjek vagy ne menjek, utazzak el 2 nap múlva, hagyjam itt így, vagy mit kéne tegyek?


26/F


2019. júl. 28. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem ő kell, ha nem hasonló munkamániás, önző nő. Nem illeték össze. Ennyi. Ezzel nincs is semmi baj.
2019. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem neki nem lesz könnyebb ha úgy váltok el hogy kibékültök aztán meg úgy is lelépsz. Meg fordult a fejedben hogy lelépsz egy olyan helyre ahonnan nem tudod mikor jössz el hát ne haragudj de ebből a kapcsolatból nem lesz semmi. Plusz nem várhatód el hogy a barátnőd várjon rád ki tudja meddig. Sztem ez halott ügy.
2019. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!