Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hányszor hagytak el titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor hagytak el titeket egy másik nőért/férfiért?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen csak másért, de engem eddig az életben mindenki elhagyott. Már nem számolom.
2019. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Soha. Nyilván nem lennénk a GYK-n, ha valaha bármiféle emberi kapcsolatunk lett volna. Te mit keresel itt?
2019. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Barnabas333 ***** válasza:
88%
Soha. Azt mondják belsőre tökéletes férfi vagyok. Én szoktam elhagyni régen a nőket ha alább hagy a tűz, de mára már belefáradtam az újra kezdésbe...
2019. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
# 2 🤣
2019. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Soha, eddig en hagytam ott minden pasit. Bar soha masik ferfiert. Mindig csak a "jobban kiismertem, mar nem tetszett annyira" eset volt
2019. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Soha. Eddig en hagytam el mindenkit.
2019. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel ismerkedtem, mindig az lett a vége, hogy nem kellettem egyiknek sem. De nincs bennem rossz érzés ezzel kapcsolatban. Ez van.
2019. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

Egyébként nem létező dolog másért elhagyni valakit. Nem a másik miatt hagy el hanem mert a kapcsolat már régen nem jó és egyáltalán nem szeret. Hogyha valaki boldog veled és szeret nem fog elhagyni más miatt. Csak sokkal könnyebb arra fogni, hogy jött az a kis riherongy és elvette tőlem a párom pedig olyan boldogok voltunk. Azt már nehezen látják be az emberek, hogy a kapcsolat eleve hulladék volt.

2019. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen... Ami nem a tiéd, azt elvenni sem lehet. Amibe egy harmadik bele tud turkálni, azzal komoly gondok voltak alapból, úgyis vége lett volna.


Amúgy nem hagytak el, eddig én hagytam el mindenkit.

2019. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
4x. De utána mindig padlót fogtak attól akiért elhagytak. És utána amit adtam a visszakönyörgési kísérletnél... Mai napig ott kísérti mindet
2019. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!