Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi szakít, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szakít, akkor ott mindig egy másik nő van a háttérben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 02:00
1 2
 1/12 Fruzs33 ***** válasza:
52%

Nem feltétlenül.

Érzelmek hiánya is lehet nyomós indok.

Vagy azért,mert nem akar megcsalni.

Függetlenséget is szeretik arra hivatkozva,hogy több marad a pénztárcájukban,illetve nem éri őket csalódás.

2019. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fruzs33 ***** válasza:
60%
Egyes emberek nem férnek meg egymás mellett sajnos,és lelkileg elnyomják a másikat.Ez egy ilyen velejáró.Ahogy a kapcsolat lezárta fájdalommal,könnyes szemekkel,szenvedéssel,elengedéssel,gyászolási időszakkal.
2019. jún. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem! Lelkileg nincsenek egy szinten, mondjuk nem tudja kezelni a női hisztit, mert még éretlen. És a nő emiatt hisztizik, mert gyerek a pasija. Tehát ez, hogy nincsenek egy érettségi szinten nagyon kiborító tud lenni mindkét félnek.
2019. jún. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%
#3: Tehát a férfi a hibás, a férfi a gyerek, a férfi az éretlen, mert nem tud mit kezdeni a női hisztivel. Világos.
2019. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Én mondjuk tartom és tartottam is mindig annyira a másikat hogy ne csaljam meg és megbeszéljük a problémát.

Na mi azért mentünk szét mert megkértem a csajt, hogy ne ócsároljon mindenkit, illetve ha együtt akar időt tölteni akkor ne bújjon a telefonba mert annak úgy semmi értelme (tekintve hogy ezt egyedül is csinálhatja és nekem is lett volna dolgom, csak akkor ne panaszkodjon hogy nincs együtt töltve az idő).

Ment az ócsárolás tovább illetve ez a telefonba bújás még egy darabig aztán elég is lett.


Amúgy legnagyobb bánatomra egyszer összefutottam álmaim nőjével még amikor vele voltam. Gyönyörű, aranyos, kedves és picit beszélgettünk is... Ha kicsit önzőbb lettem volna most lehet vele lennék boldog, mint abban a kapcsolatban maradtam volna + 5 hónapot a semmire.

2019. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindig,de szerintem az esetek nagy részében igen! ÉN azt tapaztaltam a férfi nagyon ritkán szakít olyan miatt,hogy a barátnője hisztis,összeférhetetlen stb. Ha szakít ott már tuti van másik női jelölt.
2019. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nekem annyira elegem lett az exemből, hogy nem kellett másik nő a szakításhoz.
2019. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én szakítottam már úgy barátnővel, h utána egy évig egyedül voltam. Csak mert elviselhetetlenné vált a viselkedése.
2019. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Esetemben nem másik nő volt a háttérben, bár lehet azzal is összefeküdt a hölgyike, amiről tudok az 4 pali és a szomszéd 19 éves iker fiai, de lehet voltak mások is. Nálam ez elég, sőt sok is volt, hogy szakítsak!
2019. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2019. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!