Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más fiúval flörtőlt! Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúval flörtőlt! Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
3 és fél évet voltunk együtt ami nrm kis idő, de 1 hete szakítottam vele! Az okok a következők voltak igazából már többször előfordult már ez idő alatt hogy más fiúval flörtölt facebookon kb 3-4 alkalom őszintén bevallom az összes flörtölését átéltem mivel tudtam a jelszavát amit ő maga adott meg voltak volt köztük lazább de volt köztük kicsit komolyabb is a szakításu kig egyiket se mondtam el neki hogy tudom, na de mégis az utolsó ami volt azt már nem tudtam eltűrni ugyanis a történet a következő volt egy munkahelyre mentünk dolgozni ahol kb ugy 3 hete lehettünk ott a barátnőm megváltozott sokszor töltötte egyedül az időt mikor otthon voltunk a fürdései 3-4 ora hosszaig tartottak szoval nyilvan feltunt nekem ez aztan megneztem a facebookjat es lattam hogy beszelget egy fiuval aki szinten ott dolgozik velunk kibeszelte neki eloszor a kapcsolatunkat hogy nem megy valami jol mikozben szerintem itt pont egy jo idoszakot eltunk es arra is rajottem hogy kicsit sem a fiu kereste ot hanem a baratnom tett meg mindent hogy fel vegye vele a kapcsolatot na mar most az elejen meg nem szoltam neki hogy tudok ezekrol a beszelgetesekrol aztan viszont nem maradt abba folyamatosan irkaltak mar mar olyan dolgokat hogy lehet ez egy szereleme meg hogy arrol almodnak hogy lefekudnek egymassal meg hogy barcsak tudtak volna ma csokolozni a munkahelyen es a baratnoivel is csak errol beszelt hogy mennyire odaig van a fiuiert es mikor az egyik baratnoje meg kerdezte hogy es velem mi van akkor csak annyit irt hogy hat En csak vagyok de ezert a fiuert most odaig meg vissza van aztan en mar nem birtam tovabb bevalottam hogy tudok mindent es hogy a kozeljovoben vege lesz a kapcsolatunknak egybol elmentem volna csak nem volt megoldhato sajnos na mar most o erre meg kert hogy ne legyen vege es hogy engem szeret adjunk meg egy eselyt es igen tudom hulye vagyok de megprobaltam mert en nagyon szeretem ot aztan eltelt egy het azon a heten en mindig probaltam kozeledni fele kedveskedni erre o elutasitott es meg mindig a fiuval beszelgetett akit gondolhatjatok mennyire birtam igy elviselni mivel a munkahelyen is egyutt dolgoztunk na de mivel tovabbra is igy tett ezert megmondtam neki hogy veglegesen vege es 1het mulva elmegyek aztan ezen a heten o konyorgott nekem meg ereztette is hogy szeret engem nagyon meg hogy mennyire megbanta nem tudta hogy ez lesz es csak most erti meg hogy mennyire fontos is vagyok neki de en mar nem tagitottam felmondtam es elkoltoztem de nyilvan most nagyyon hianyzik rengeteg mindenen keresztul mentunk egyutt voltak jo es rossz pillanatok is de mindent legyoztunk erre ezt kaptam tole amit azt hittem sose fordulhat elo ejszakakat dirtam vegig emiatt. Szerintetek jol tettem vagy maradnom kellett volna?

2019. júl. 29. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ebből előbb utóbb megcsalás lett volna. Ha valóban annyira szeretett volna szted nem hagyta volna a fenébe az egész flörtölgetést? Meg egyáltalán... Ennyi esze van,hogy tudja, hogy te is elolvasod és mégis? Mit hitt?
2019. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ő nem sejtette hogy én ezeket olvasgatom azért csinálta ilyen könnyen de az utolsó egy hétbe már nem irt vele amikor tényleg rájött hogy elveszít és csak sírt
2019. júl. 29. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Tök jó lenne, ha nem csak a kapcsolatodat fejeznéd be, hanem a mondataidat is. Esetleg tagolhatnád is.

Segítek: a vessző az M betű mellett van jobbra, a pont meg a vessző mellett szintén jobbra, nagy betűt a shift (fölfelé nyíl) lenyomásával éred el.

2019. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél!
2019. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy bánta meg. Azt igen, hogy lebukott. Jól tetted. Ócska nő ez. De, ha már elköltöztél, iratkozz már be egy nyelvtan tanárhoz, b asszalak. 🙂
2019. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mindenkit megnyugtatok 5-ösre sikerült a Magyar érettségim, csak nincs valami jó állapotban a telefonom, ezért inkább így írtam, hogy sokkal egyszerűbb legyen. Elnézést érte!
2019. júl. 29. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose láttam még ennyire hosszú vessző nélküli mondatot 😅 Végig sem tudom olvasni.
2019. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, mintha lenne egy titkos forgató könyv, amit a nők ismernek és mi férfiak pedig nem. Mintha csak az én esetemet írtad volna le. Amúgy jól tetted hogy szakítottál. Meg is csalt volna, vagy meg is csalt. Én is megtaláltam a levelezést, de az én párom le is feküdt a pasival és azt is kitárgyalták hogy milyen volt. Szopott is, le is nyelte a ge cit, nem is egy adagot meg ilyeneket irkáltak. Kemény volt megállni hogy ne tapossam ki a belét.
2019. júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!