Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolatba éltünk több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatba éltünk több mint egy évig és nagyon egyoldalúnak éreztem! + egyéb szerintetek jól döntöttem!?

Figyelt kérdés
Egyetemi kapcsolat volt az elejétől tudtuk hogy nem lessz könnyű de nagyon szerettük egymást így belevágtunk! Nagyon nagyon sok jó élményt éltünk át! De 1x csörgött a teló este és nem vette fel a volt barátja volt azt mondta azért mert nem akar vele beszélni! Eléggé furcsáltam a dolgot így szar ezt kimondani de belenéztem a telójába ekkor 3 hónaposak voltunk! Sajnos láttam dolgokat de nem volt vészes így annyira nem foglalkoztam vele! Majd megint rengeteg élmény boldog és rossz (nem miattam) egyaránt! Majd jött a záróvizsga ideje és valamiért megint belenéztem a telójába ekkor már 7 hónap! És most viszont olyat láttam amit nem kelett volna! De megvártam a végét amíg le vizsgázik és kértem hogy mutassa meg a telóját nem adta ide én 2 nappal később vizsgáztam szörnyen rossz érzéssel! Igazából átbeszéltük a dolgot, kicsit hittem is meg nem is! Közbe kiderült hogy a teljes beszélgetést törölte! De nagyon szeretem! Már a gyerek vállalás is felmerült Ő hozta fel! Majd jött a nyár ő nagyon ritkán jött hozzánk én sokat hozzájuk! Igyekeztem segíteni neki amennyire csak tudtam a vállalkozásukba! Hozzáteszem nekem is van itthon saját vállalkozásom! És ő a legtöbbször azért nem jött mert otthoniaknak akar megfelelni! Sajnos nem egy erős akaratú ha a családjáról van szó! Megbeszéltük hogy mind a kettőnknek fontos a kapcsolat ezért szigorúan tartjuk magunk a hétvégéhez 1 ik itt a másik ott! Nem vagyok a legtökéletesebb ember de igyekeztem mindig a kedvébe járni és tiszta szívemből imádni! Sokat gyertyafénynél boroztunk vagy sok virágot vittem neki! Stb stb a sex is jó volt! De sajnos elegem lett hogy ritkán tudunk találkozni és akkor is én megyek mert amikor neki kelett volna akkor mindig más volt a fontosabb! Még a barátok is! Bár tudom hogy a szeretet türelmes jóságos nem kérkedik de sok lett hogy velem soha nem törődött! Már bánom a szakítást nem volt még ember akit ezek ellenére ennyire szerettem! De sok volt a csalódás...Ti jártatok ehhez hasonló cipőbe mi lett a vége!?

2018. dec. 10. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

"Megbeszéltük hogy mind a kettőnknek fontos a kapcsolat..." Meg, de csak az egyikőtöknek volt az. Szerintem jól döntöttél.

32/f

2018. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok elolvasni ennyi helyesírási hibával
2018. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!