Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem köszön és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön és miért bunkó a családommal?

Figyelt kérdés

2 hete szakitott velem a baratom, elotte teljesen jo volt minden sose vesztunk ossze stb... nem is ertettem es mai napig nem ertem. Atjott elmondta, hogy keves a fizetese elmenne mas varosba de lehet csak jovore vagy stb de lehet egyetemre menne stb o se tudja lenyeg h szakit... 1 hetig volt taborba akk valtozott meg teljesen es hirtelen, szuleicel volt taborozni, szulei iranyitjak az eletet, allitja, hogy szeret es neki is faj..

Anyukamekkal velem ha talajozott vagy latott szakitas ota nm koszon rank se nez

Miert van ez?

Kozos kepeink fent maradtak, csak lecserelte miert nem szedi le?

Nem ertem...

semmit se tettunk ellene


2019. júl. 30. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele beszélni erről? Ha sikerül rávenned, hogy akár csak írásban is, de leírja, hogy mit is érez, és ha esetleg már nem szeret, rendben van, de legyen veled őszinte, az is jó lenne. (Mellesleg ha egyetemre akar menni, akkor pláne nem lesz pénze, de ő tudja... Egyetem mellett nem tudna annyit sem dolgozni, mint most, még ha a szüleivel él, akkor sem. Szóval elég összefüggéstelen kifogásokat sorolt fel.)
2019. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen eleg osszefuggestelen.. valami nem stimm nekem se.. 27eves egyebkent nem beszeltem vele szakitas ota ismeroseim azt mondjak ne irkaljak neki...
2019. júl. 30. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek után tényleg az a legjobb, ha elengeded, menjen a saját útján, hátha egyszer majd felnő.

Én biztosan nem bírnám ki, hogy ne kérdezzek rá utoljára, hogy mi történt pontosan, viszont ahogy a barátaid is mondják, jobb nem foglalkozni már vele, ha te csak ennyit jelentettél neki.

2019. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat a taborba megismert 27evesen egy 17 eves lanyt...

gondolom ez az oka, azota egyutt vannak, erdekes 3 hete meg majd kiugrott az ablakbol ugy integetett., pedig mar volt baratnoje, a kozos kepeinket pedig meg mindig nem szedi le, pedig szoltam neki is mar errol

2019. okt. 30. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, de kedves tőle, hogy ilyen őszinte volt veled... Nem értem, miért volt ez jó neki. Viszont talán jobb is, hogy vége lett, mert ezek szerint nem szeretett már téged, ha ilyen könnyen összejött valaki mással (aki 10 évvel fiatalabb tőle, és még kiskorú is...).
2019. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!