Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudni kell bocsanatot kerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni kell bocsanatot kerni es megbocsatani?

Figyelt kérdés
Egyetertetek ezzel? Volt egy nagyon rovid ideig tarto kapcsolatom. Fakepnel hagyott, konkretan szo nelkul kilepett az eletembol. Nagyon sajnaltam, o is nehez idoszakon ment keresztul, viszont egy kapcsolat arrol szol, hogy kozosen oldjuk meg ezeket a dolgokat. Eltelt korulbelul 3 honap, ami alatt tobbszor irt, de teljesen figyelmen kivul hagytam, ertelmetlen dolgokat irt. Majd utana irt egy hosszu levelet, amiben bocsanatot kert. Igazabol megbocsatottam, de sosem felejtem el, hogy lelkileg mennyire megviselt ez engem. Azota pedig latom rajta, hogy beszelgetni akar. A kerdesem, miert nem eleg az, hogy megbocsajtottam neki? Termeszetesen leirtam a velemenyemem neki is. Csak kivancsi vagyok velemenyekre. Kerlek meseljetek el, hogy szakitas utan keresett e benneteket az exetek es ha igen miert.
2019. júl. 31. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keresett h újrakezdjük (két szék közül a padra esett)

Nem kellett már utána

2019. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"két szék közül a padra esett"


Vagy inkább a pad alá? xD

2019. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresett de ha ketesett volna is elküldtem volna melegebb éghajlatra. Igen szerintem is tudni kell mind a kettőt de azért hülyének ne nézzen már senki hogy utána azt hiszik egyből vissza lehet jönni és minden happy lesz. Ez nem így működik. Lehetséges hogy ő is a két szék közé esett ezért akar az egyikre vissza mászni.
2019. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat, en is igy gondolom. Jo a beke, de nem veletlen lett vege. Orultem, hogy bocsantot kert de ennyi
2019. júl. 31. 08:13
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Lelkiismeret furdalása van és valószinüleg még szeret téged.Próbáld újra le írni neki a véleményed
2019. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az előzővel,nem biztos hogy hülyének néz,inkább csak szeret még.Tudatában van hogy mit tett,tart a véleményedtől.Én át beszélném újra vele
2019. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Marmint mit kellene ujrabeszelnem vele? A kapcsolatot?
2019. júl. 31. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem megmondani a véleményed ,hanem újra el mondani mit gondolsz mit érzel

Mit vált ki belőled? Nem szereted még mindig? Arra gondolok kezdhetnéd te az átbeszélést újra és úgy tudnál megbocsátani igazán

2019. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik már a társasága? Nem örülsz ha keres?
2019. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mivel nekem volt fontosabb nyilvan. De nem tudom, lehetne e ennek ujra eselyt adni, valtozna e valami..
2019. júl. 31. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!