Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire gondolnátok, ha egy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, ha egy még középiskolai exetek 8 év után újra felbukkanna az életetekben és bocsánatot kérne, amiért akkor szemét módon bánt veletek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Arra gondolsz, hogy a nyakadba kellene ugrania 8 év után?
2019. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyszer láttam már olyat, hogy az ember ahogy felnőtt megbánta a régi bűneit, így semmi különösre nem gondolnék. Továbbra se tartanék arra igényt, hogy az életem része legyen, szóval elfogadnám a bocsánatkérését és ezzel le is lenne zárva. Már rég túlléptem mások régi szemétségein.
2019. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Hogy nincs kivel dugni. És velem sem fog.
2019. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem tettem ilyet, de jönne 8 év után ilyen dumával, szembe köpném. Tudom, nagyon csúnya dolog, de megtenném.
2019. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is megbántottam kb 20-22 éves koromban néhány lányt, akik kapcsolatot akartak tőlem, én viszont szexet tőlük (és meg is kaptam).


A mai napig bűntudatom van emiatt (attól függetlenül, hogy velem is voltak köcsögök más nők az életben bőven) és simán el tudnám képzelni, hogy egyszer bocsánatot kérek tőlük, vagy ilyesmi. Akkor is, ha nem fogadnák el a bocsánatkérést.

2019. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Értékelnèm a bocsánatkérést.
2019. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
nem biztos, hogy akar tőled bármit is... lehet hogy csak így akart megszabadulni a lelkiismeretfurdalástól
2019. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmire. Megköszönném a bocsánatkérését, megkérdezném, mi újság vele, aztán ha gyorsan lefutottuk a kötelező köröket (holdolgozol, hollaksz, mivanacsaláddal), utána mennék a dolgomra, meg gondolom ő is.
2019. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Elhívnám strandolni. A többit később meglátnánk.
2019. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődnék, illetve hát, nem is tudom, szerintem nem tudnám igazán komolyan venni. Kérjen bocsánatot, oké, elfogadom, de különösebben nem érdekelne. Valószínűleg nekem is az lenne az első gondolatom, hogy biztos dugni akar. Vagy valami hasonló. Ha 8 évig együtt tudott élni a lelkiismeretével- sőt, mondok jobbat, ha akkor nem zavarta a lelkiismeretét, ahogy elbánt velem-, akkor most se zavarja. Én már túlléptem a korábbi sérelmeimen, nem különösebben érdekelne a bocsánatkérése. Azzal nem változik semmi, nem csinálja vissza a fájdalmakat amiket anno okozott.
2019. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!