Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a párom. Pár nappal később próbáltam Őt kibékíteni, de olyanokat mondott, hogy Ő már nem tud hozzám úgy viszonyulni, hagyjam Őt békén, váljunk el békében, stb. Másnap felhívtam telefonon és fogadta a hívásom, sőt tök jól és normálisan elbeszélgettünk, majd mondta, hogy ne haragudjak, de le kell tennie, mert megy kajálni. Megkérdeztem, hogy visszahívhatom - e, mondta, hogy igen, egy óra múlva kb . Visszahívtam, megint felvette, szintén kellemesen elbeszélgettünk, addig amíg rá nem tapintottam egy számára érzékeny pontra. Ekkor mérges lett, és közölte, hogy nagyon elszaladt velem a ló, meg ne szaladjak ennyire előre, és, hogy különben is Ő csak azért beszélget velem, és engedte, hogy visszahivjam, mert azért mégis majdnem egy évig együtt voltunk. [ Itt megjegyezném, hogy exem korábban már többször is elmondta nekem, hogy még soha egy exével sem maradt jóba, letiltotta őket facén, nem beszélt velük telón, stb. ] Legutoljára 2 napja beszéltem vele, amikor is elsütöttem egy olyat, hogy : remélem, hogy hétvégente lesz majd ideje talizni velem, Ő pedig azt felelte : hogy csak akkor, ha nem kötekszem majd vele. ( Pont a kötekedéseim miatt szakított velem. )
2019. aug. 1. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kötekedtél vele? de miben? vagy miért? hány évesek vagytok?
2019. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Általánosságban az a titka az ilyeneknek, hogy hagyd neki, hogy hiányozz.

Ne hivogasd, ne teperj, ne könyörögj, ne jópofizz.

Had egye a fene, kivel vagy mit csinálsz, és hogy el fog veszíteni.

Biztos az exemmel akarok hétvégente talizni, ugyanmár. Meg lerázlak hogy megyek enni erre visszahívsz utána?

Ha esélyt akarsz, szűnj meg létezni, had keressen ő. Ha nem keres, az is egy üzenet.

2019. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Trollok kíméljenek!!!!!


Csak a kérdésemre irányuló választ szeretnék, nem mellébeszélést, és olyan sablon dumákat, h ,, hagyj neki időt " , vagy ,, várd ki míg ő keres " !!!!!

2019. aug. 1. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, elég egyértelművé vált, ilyen személyiség és intelligencia mellett miért lettél kipenderítve, de tessék: nincs.
2019. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nincs esélyed.
2019. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elege lett a viselkedésedből. Ha meg is embereled magad, pár órát fogsz kitartani, aztán csinálod előről.

Hány évesek vagytok? Miben kötekedtél vele amőgy?

Ennek vége szerintem, csak azért beszélt veled, mert nem akart további hisztit, próbálta higgadtan kezelni.

2019. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Pedig tényleg nem kéne futni utána. Kicsit hagyni kéne, hogy kiderüljön, vajon mennyire hiányzol neki.
2019. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!