Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van köztetek olyan aki szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veros kérdése:

Van köztetek olyan aki szakított a párjávál, de végül békülés és házasság lett belőle?

Figyelt kérdés

Hisztek abban hogy a szakítás és a külön töltött idő ellenére, minden végződhet úgy mint a filmekben?

Komoly válaszokat várok!


2019. aug. 4. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Aki 1x elásta magát, az maradjon is a föld alatt.
2019. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, miért szakítottak.
2019. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én ebben nem hiszek. Ahol indokolt a szakítás, ott már csak hattyú halál van.

Az emberek többsége sokkal kevésbbé becsüli meg a kapcsolatát, ha tudja, hogy mindig le lehet mondani a másikról következmények nélkül.


Amúgy nagybátyám is ezt csinálta: mindig szakított a csajjal, majd a lány visszafogadta. Házasság is lett, gyerek is lett belőle, de ugyanaz ment továbbra is, a nagybátyám lelépett amikor kitalálta, hogy neki elege van. Végül a felesége ráébredt, hogy ennél ő többet érdemel és elvált. Azóta egy rendes férje van.

2019. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A buktatópont nálunk az volt h nem mentem vele az ő társaságába! Azt mondta hogy olyan vagyok mint Colombo felesége, mindenki tud rólam, de senki nem ismer!
2019. aug. 4. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. szakítottunk, és megismertem egy másik férfit akivel gyermekünk is lett.


Szóval jól végződött a szakítás.

2019. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozom az ellenpéldát. Fél év járás után szakítottunk, majd 4 hónap múlva megkeresett. Újrakezdtük, 3 év múlva összeháasodtunk,már 3 éves házasok vagyunk. Jövő csütörtökre várjuk az első fiúnkat, és intézzük a közös házukat.Szóval van ilyen is. ;)
2019. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Vannak akik akár több év szünet után is visszatalálnak egymáshoz, de utána általában újra szakítanak.

Kizárni semmit nem lehet.

2019. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a párom ebbe csúnyán belefutott.

Nem egy helyen laktak úgyhogy szépen kivitte a vonatállomásra és viszlát. Aztán visszakönyörögte magát a csaj. Majd kierőszakolt házasság, kierőszakolt gyerek akiről kiderült hogy fogyatékos és válás lett a vége. Hát nem kellett volna erőltetni...

2019. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig fájdalmas egy szakítás, de a fájdalom segít azon hogy túl tegyük magunkat ezeken a fájdalmakon! Exemnek is van új kapcsolata kb 2 hónapja, nekem mégis olyan érzéseim vannak hogy rám gondol!
2019. aug. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!