Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel, hogy vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy vége ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A párom pozitív,jókedélyű ember(volt). Nagyon jó volt a kapcsolat, nem is vesztünk össze, közös nyaralás is volt, de ez a múlt.. Őszinte leszek veletek magam sem tudom mi történt vele, 1 hét alatt, de nem ismerek rá, szótlan, negatív lett, érdektelen lett irányomban.


1 hete hétfőn még úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást nemsokára találkozunk, majd este bejelentette, hogy nagyon rossz az augusztusi beosztása nem tudja, mikor fogunk tudni találkozni, de próbál kitalálni valamit, intézni legalább 1 napot a főnöknél, hogy tudjunk találkozni.


Nem találkoztunk, keveset beszéltünk Messengeren, de ott is negatív volt, csak azt hajtogatta, hogy fáradt, amit írtam arra nem reagált, vagy 1-2 szóval reagált.


Nem írta, hogy hiányoznék neki, csak ha én írtam neki, akkor írta, hogy én is neki, régen magától írta és mindig írta mennyire szeret, lelkes volt, tegnap már nem is beszéltünk..


Nagyon el vagyok keseredve, eleinte érdekelt a miértje ennek a hirtelen változásnak, de mostmár beletörődtem, hogy meggondolta magát velem kapcsolatban, lehet így akarta kiprovokálni, hogy szakítsak vele.


Érdemes írnom neki utoljára, ahol kifejtem ezt neki, vagy vegyem ezt szakításnak, és csendben törődjek bele (miközben kérdések maradnak a fejemben)?


Lehetett volna benne annyi emberség, hogy megmondja nekem nem akar már velem lenni..csak nem értem, hogy a családja miért jelölget engem ismerősnek..nekik se mondta el?


Köszönöm a válaszokat.


2019. aug. 5. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt másik nő van a dologban. Úgy értem, nem feltétlen fizikailag, de érzelmileg már máshol járhat. Lehet, hogy már egy ideje orlodik magában, csak most mutatta ennek jelét. Nem ismerjük, ültesd le, és kérdezd ki. 31F
2019. aug. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy másik nő miatt "építette le" a kapcsolatot. Nem volt elég bátor, hogy ő szakítson, ezért kiprovokálta, hogy te tedd meg. Egyikőtöknek ki kell mondania, hogy vége.
2019. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másik nőre szavazok, hogy az lehet az oka.
2019. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem viselkedj Te is ugy vele ahogy ő viselkedett veled. 6 év után lett vége a kapcsolatomnak, mert csak megtűrt személynek éreztem magam. Én sem kerestem, irtam smsben neki hogy ez igy nem jo, aztán ismerkedtem. 2 hónap után már a volt munkahelyéről egy csajjal volt összebujva, forever love cimzéssel. gondolom ez már rég futott párhuzamosan mellettem. undorito h nem képes kinyitni a száját
2019. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Lehet másik nő, de lehet valami történt vele, pl egy trauma, amitől bezárkózott.

Szerintem derítsd ki az igazságot !

2019. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a másik nőre.

De mindegy is, ha annyival nem tisztel meg, hogy egyenesen megmondja, akkor hagyd te is.

2019. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma sem jelentkezett?
2019. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!