Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliuscezar kérdése:

Szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés

A Paromhoz mar nincs meg az a vonzalom mind regen. 2 Eve együtt vagyunk, es az a tüz mar nincs meg. Sok minden zavar rajta, amit mar sokszor at is beszeltünk. Kicsit az az erzesem, hogy ra untam. Ami nekem azt mutatja, hogy a szerelem mar nincs itt. Egy kicsit az az erzesem, hogy megszokasbol vagyok vele együtt. Kenyelmessegböl. Ezek az erzesek ellenere, vele szeretnek maradni. Sok rosszon at mentünk, es egy nagyon nagy mely pontomon at segitett. Ez is köt hozza. A legjobb baratnöjevel csinaltunk valami Programot az utobbi napokban, es azt vettem eszre, hogy bele zugtam. Nem megy ki a fejembol.a baratnöje. Pedig ez nem tudatos, hogy most a Parom legjobb baratnöjevel szeretnek lenni. Ez csak ugy jött. Csak Ugy meg törtent velem. A lenyeg az, hogy nem szeretnem el hagyni a Paromat, pedig az erzesek mar annyira nincsennek itt (Remenykedem benne, valamikor vissza jönnek, vagy valami törtenik, es minden a regi lessz.) + A baratnöje kavart most be, hogy erzek iranta valamit.....


Minden segitsegnek Örulnek.


Nem tudom hogy mit tegyek



2019. aug. 8. 15:40
 1/5 anonim válasza:
Szakíts
2019. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj Július Cézár

Mi a fenéért maradnál olyan lánnyal, aki 2 év után hidegen hagy? Szerinted az nagy idő? Vagy hány éves vagy? Meg sok gond tart össze? Ne már... A szép emlékek, közös élményeknek kellene nem? Plusz hab a tortán a barátnő.

2019. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amiert meg vele vagyok, az tenyleg, a hit abban, hogy egyszer talan vissza jönnek azok az erzesek es a megszokas.


De igazad van.

2019. aug. 8. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog sajnos, hogy vársz és egyszercsak bumm megtörténik. Úgy legalábbis semmiképp sem, hogy csak ülsz és várod, ezért tenni kell, de ez sem könnyű és a te esetedben alapból is elég kilátástalan a dolog. Én is voltam már ilyen helyzetben és sajnos ha azt érzed, hogy sok minden zavar a párodban az már a vég előszele(sőt inkább a szél legjava ha mondhatom így). Csak gondolj bele abba, hogy ez az ő részéről sem fair, hogy csak azért vagy vele együtt, mert összekötnek titeket a régi dolgok és a megszokás. Két év ha még nem volt kapcsolatpod soknak tűnik, főleg a mai viszonylatban, de egy emberöltőhöz képest az szinte semmi és két év marha gyorsan elrepül a fejed felett. Éppen ezért ha már két év után úgy érzed ráuntál akkor nem hinném, hogy bármivel is jobb lesz később, sőt az szerintem csak rosszabb ha még elszenvedsz ebben a kapcsolatban pár évet és utána szakítasz. Az meg hogy át segített egy nehéz időszakon kedves tőle bár ez szerintem egy párkapcsolatban alap, de ez nem olyan, hogy segítesz valakinek és akkor már örökre össze vagytok láncolva. Ha nem mennek rendben a dolgok ez csak egy hülye kifogás és nem jelenti azt, hogy nem vagy érte hálás, de egy párkapcsolatnak több alapja kell legyen ennél.
2019. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem, hogy mit mondassz. Azert filozofalok ennyit ezen, mert valamilyen szinten fontos nekem. De mint emlitettem, az erzesek mar nincsennek meg. Nagyon halas vagyok a valaszod es a segitsegedert.
2019. aug. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!