Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Türelmes legyek, vagy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmes legyek, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
kb. masfel honapja vagyunk egyutt a barátommal - egy kicsit tobb -, es en mar azt hiszem, beleszerettem, tulajdonképpen eleg konnyen, de o meg nincs tul az exen, akivel nemreg szakított, es 4 evig voltak egyutt. Időről időre felhozza, hogy o szomorú a mult miatt, meg stb, es emiatt allandoan kevesnek érzem magam, es en is szomoru vagyok. Emellett ugy erzem, hogy szeret, de megsem elegge, hogy teljesen elfeledtessem vele az előzőt. O is ragaszkodik hozzam, de megis csak másodiknak es potleknak erzem magam. Nem akarok szakitani, mert szeretem, de sajnos ugy erzem, hogy talan megis kene.. Szerintetek? :/

2019. júl. 1. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Miért is élvezed a pótlék szerepét? Te leszel az eldobható búfelejtő, akit pár hónap múlva vagy az exéért, vagy valaki másért kihajít.


30n

2019. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod.Én se ugrándoznék a boldogságtól,ha folyton előttem szomorkodna az exe miatt.És én is nagy kupac pótléknak érezném magam,jogosan.És lehet igaz is.
2019. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, ?

Ő ezt meg is mondta neked , hogy az exe miatt szomorkodik?

2019. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
En 20 vagyok, o 27. Igen, mondta.
2019. júl. 1. 15:37
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Szakítanèk ez nem kérdés.

Mi az már , hogy az új csajnak sirdogàl az ex után ?? Nemaaar. Mondanám neki , hogy el lehet ballagni az exhez.

2019. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nyilvan azert van velem, mert az ex szoba se all vele, tiltotta mindenhol, massal van azota, stb...
2019. júl. 1. 15:47
 7/20 anonim ***** válasza:

És pontosan mi miatt szomorú még az exével kapcsolatban?

Amiatt szomorú esetleg amit ő tett? vagy amit az exe tett vele?

Nem minden esetben a másik személye/hiánya miatt van a keserűség benne.

2019. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvan azert van velem, mert az ex szoba se all vele, tiltotta mindenhol, massal van azota, stb..."

Tehát ha az ex szóba állna vele, és nem tiltotta volna le sehol, akkor nem lenne veled...???

Ez a csávó nem téged szeret, te csak ürítőnyílás vagy számára.

2019. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amiatt szomoru foleg, amit az exe tett vele. De nem tudom, ez zavaros...
2019. júl. 1. 16:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akibe szorult egy kis jóérzés,és némi ész az nem a jelenlegi párjának a vállán akar siránkozni.És totál mindegy miért lett vége.Nem azùj barátnőnek szokás szomorkodni.
2019. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!