Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első szerelem. Szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Szakítsak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég komplikált a problémám, és teljesen tanácstalan vagyok. Több mint három éve vagyok együtt a párommal, ő az első "nagy szerelmem". Elég fiatal voltam amikor megismerkedtünk. Halálosan beleszerettem. Ahogy teltek a hónapok, annyi volt furcsa, hogy 21 éves létére a szüleivel lakott, úgy hogy már akkor dolgozott, és kb. minden pénzt a szülei adtak neki, valamint az édesanyja nagyon pátyolgatta mindig is. Az elején nehezen akart megnyílni mert elhagyta őket a testvére, emiatt elég zárkózott volt. Erről a dologról nem sok mindent tudok, a mai napig ködös. Egy idő után az édesanyja elkezdett furcsán viselkedni. Folyton beszólogatott, szurkálódott, sosem értettem. Aztán amikor érettségiztem a páromnak mindennek lehordott engem, hogy én csak kihasználom őt, hülyítem, nem veszem komolyan a kapcsolatunkat, csak a pénzére hajtok stb. aztán nem szólt egy hétig a barátomhoz, utána meg így random mondta hogy aludjak náluk. Nekem a szemembe természetesen sosem mondott semmit. De a párom ezekre a szurkálódásokra soha nem reagált, inkább elhallgatta. A szexre kb 2 évig alig tudtam rávenni egy héten egyszer, ez mindig is nagyon bántott. Aztán eljött az egyetem. 4 hónapig távkapcsolatban éltünk, azalatt teljesen megváltozott, mintha kicserélték volna. Hirtelen elkezdett jobban érdeklődni, jobban kívánt és nagyon hiányoztam neki. De a szülei még itt is bekavartak. Csak hétvégente tudtunk találkozni, de volt több olyan alkalom, hogy együtt voltunk, az anyukája ugrasztotta és engem ott hagyott. Akkorra már annyira irritált ez a dolog, hogy egy buliban smároltam egy másik sráccal. Tudom, szar alak vagyok (erről tud és már megbeszéltük egyébként), de akkor már teljesen eldöntöttem, hogy szakítani akarok vele. Az anyja olyanokat mondott neki, hogy hiába vagyok egyetemista a fia nem költözhet fel hozzám, meg amikor párom felhozta a költözést egyből úgy reagáltak a szülei hogy akkor már most pakolhat össze és takarodhat el otthonról, hallani sem akartak erről. Egy ideig úgy volt ha kirúgják otthonról, nálunk fog lakni (mármint otthon a szüleimnél). Aztán a párom talált itt a városban ahol tanulok egy állást és céges lakást is kapott mellé. Nagy nehezen végül felköltözött. A szülei viszont ha ő nem megy haza akkor feljönnek hozzá a lakásra, és kb 2 hétnyi kaját szoktak hozni, mintha én nem tudnék főzni. Ez is eléggé rosszul esik. Tudom, hogy jót akarnak, de már mondtuk nekik hogy ez nagyon sok és én is szeretnék főzni, de nem igazán érdekli az anyját. Plusz a szüleinek nem akarja elmondani azt sem, hogy a nyárra összeköltöztünk, mert hogy az anyja úgy is csak beszólogatna és belekötne (az anyja már évközben is beszólt ha nála aludtam és megtudta, mert hogy a kicsi fia szerinte nem tud másnap felkelni, ha én ott alszok). Ez csapta még nálam ki nagyon a biztosítékot. Viszont az is a probléma, hogy mellette más pasikat is megkívánok, és simán letagadom, hogy van barátom, vagy hogy vele lakok. Úgy érzem nem őt kívánom, hanem a szexet. Néha ránézek és már rendesen betegesnek találom ahogy kinéz, mert egyébként elég vékony. Szex közben inkább becsukom a szememet.. Ettől függetlenül jó vele és nagyon egymásra vagyunk hangolódva, csak én legbelül ezt érzem. Nagyon szeretem őt, és ha belegondolok a szakításba megszakad a szívem, viszont én úgy érzem hogy korán kötöttem le magam és még csak most leszek másodéves egyetemista, még élni szeretnék és önfeledten bulizni. Lehet önzőség, de félek, ha ezeket kihagyom, 30 évesen jön rám ez. Viszont akkor is nagyon rosszul érezném magam, ha emiatt szakítanék vele, mert ő meg felköltözött miattam, és teljesen új életet kezdett.. Úgy érzem nélküle meghalnék. Egyébként a legtöbb barátom szerint sem illünk össze, mivel én folyton mennék, pörögnék, ő inkább pedig otthon ülős. 2x jött el velem és a barátaimmal buli szerűségbe, de akkor is nagyon gázul viselkedett. Állt karba tett kézzel és lerítt róla hogy rohadtul nincs kedve ott lenni és már a barátnőim is mondták nekem, hogy már ők érzik magukat kellemetlenül a viselkedése miatt. A barátaimmal nyaraltam egy hétvégét, oda pedig csak egy napra jött el, mert hogy ő már az apukájával betervezett egy programot.. szóval értitek. De az én családommal viszont nagyon jól kijön, és ezektől eltekintve a környezetemben is mindenki nagyon szereti.

Bocsi ha kicsit össze vissza fogalmaztam, de remélem a lényeg átjött. Kérlek segítsetek! Mit tegyek?



2019. aug. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szinte természetes dolog amit érzel. Nem élted ki magad...más...is kíváncsi vagy, milyen lenne a szex. Nekem is volt 3 szűz barátnőm abból 2 kicsit butának lett nevelve,de akinek volt egy kis esze az sajnos ilyen volt. Nagyon szerettem de ha nem hagy el millió élmény kimaradt volna az életemből amit más nők által szereztem. Igazad van inkább most mint 30 évesen 2 gyerek után varrjon le egy kollégád.

Felköltözött...vedd úgy végre tett egy lépést a normális élet felé. Te segítettél rajta.

2019. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem illetek ossze sajnos. te meg nem akarsz egy komoly hosszutavu kapcsolatot, es nehezito korulmenyek is vannak. elobb-utobb szet fogtok menni ugyis, szoval mindegy.
2019. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a szülei is gázak, de azt jól érzik, hogy egy könnyű nő vagy, aki gond nélkül leqrattatná magát bárkivel az első buliban.
2019. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy esély egy szép jövőre. Főleg, ha ennyi kételyed van már most. A családjáról már ne is beszéljünk. A tipikus elviselhetetlen anyós. Ő lesz az, aki mindenbe, de tényleg mindenbe bele szól. Neki senki sem elég jó a fiacskájához. Ha esetleg gyereketek születne, egyből gyermekágyi depresszióba kergetne, mert elhiteti veled, hogy szar anya vagy. Ha nem érzed olyan jól magad vele, akkor inkább nem ragadj benne ebbe a kapcsolatban.
2019. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj hogy a szüleivel való viszonya nagyon rányomja a kapcsolatunkra a bélyegét, már attól ideges vagyok ha telefonál az anyjával és hallom hogy miket hazudik, hogy merre vagyok meg mit csinálok..a lényeg hogy ne nála
2019. aug. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!