Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek összeillünk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillünk, vagy nem és szakítsák? (18/L)

Figyelt kérdés

2 hónapja ismertem meg a fiút, 1 hónapja össze is jöttünk, ami nekem furcsa volt, hogy 1 hét után már arról beszélt, hogy ha megkérné kedden a kezem,mit mondanék, meg a gyerekeinket tervezte már, hogy mi legyen majd a nevük.(amikor még terhes sem vagyok,és szerintem még nagyon korai)..de eleve már úgy indult a kapcsolatunk is, hogy ő olyan képeket lájkolt instán ahol a csajoknak fél segge, melle kint volt, én meg arra allergiás vagyok ha a párom ilyen kepeket lajkol, és ezen is összevesztünk már az elején.

Azon is összevesztem vele még, hogy amikor még együtt sem voltunk, már melltartós képet kért tőlem. Persze aztan azt mondta, hogy csak próbálta, hogy én is olyan lány vagy -e aki küld,de ez szerintem csak kamu.

Sokszor megdöbbentek rajta, egyfolytába olyanokat mond, hogy ha én nem lennék neki már rég felkötötte volna magát..

Állandóan veszekszenek a szüleivel, ami nekem kicsit furcsa,állandóan baszogatják otthon. Szerb félig, az apja részéről.

Egyebkent nagyon nagy a szája, ami kicsit zavar is.

Egyébként jol meg vagyunk. Szerintetek? Összeillunk?



2019. jún. 26. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
baromira nem,szakitás...
2019. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy gondok vannak a fejében, most bővebben nem megyek bele. Jól érzed, a szakítás az egyetlen megoldás, a te érdekedben.
2019. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Halmai Annamária ***** válasza:
Beléd van zúgva mint az atom. És érzelmileg zsarol, bár valószínűleg nem tudatosan. Jó nagy koloncot vettél a nyakadba. Ez ott fog ríni neked meg öngyilkossággal fenyegetőzni ha otthagyod. Beszéld meg vele hogy csak akkor jársz vele ha ezeket a hülyeségeit befejezi.
2019. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon gáz ez a gyerek.
2019. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg azt akarja, hogy címb fixet vegyek fel, ugy akar öltöztetni mint egy kvár, ez egyaltalan nem is az en stílusom.
2019. jún. 26. 08:46
 6/12 A kérdező kommentje:
K**vát**
2019. jún. 26. 08:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Comb fixet*
2019. jún. 26. 08:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2019. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-6-7: Na jó, ez mondjuk pont nem baj.


De a többi amit írtál többnyire azok igen. Ennek a gyereknek nem barátnőt kellene fogni, hanem először attól függetlenül rendbe tenni a saját életét.

2019. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott és ismerkedj meg velem! Mellettem boldog és igazi nõ lehetnél! Legyen szép napod!
2019. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!