Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele, ha kiábrándultam belőle?

Figyelt kérdés

10 hónapja jöttem össze a párommal. Az elején nagyon szerelmes voltam és azt hittem van vele jövőm, de már nem érzek így. Nem fogunk tudni javítani a kapcsolaton, mert alapvető dolgokban sem egyeznek meg az elképzeléseink. Felnézni se tudok rá, nem is törekszik arra, hogy változtasson, kompromisszumokra nem lehet rábeszélni. Sok mindent megígértünk egymásnak és ő azt hiszi vele tervezek. Ha felhoztam neki a problémáinkat, arra azt mondta, hogy meg tudjuk oldani, de láthatóan nem tesz semmit, azt várja hogy vagy én engedjek vagy megoldja magát a helyzet. Nem szeretném folytatni, de nem tudom hogy mondjam meg. Nem akarok kamu dumával jönni, de sértő, ha azt mondom, hogy kiábrándultam belőle.

25N


2019. júl. 10. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Mutasd meg neki ezt a posztot. Itt őszintén beszélsz a gondjaitokról. Mást úgysem tehetsz...
2019. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha problémákról van szó csak őt nyaggatod, hogy változtasson, vagy te is teszel azért, hogy ne legyen probléma?
2019. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen tettem érte eddig, de meguntam, hogy ő mindent tőlem vár. Már motivációm sincs, teljesen kiszerettem belőle.
2019. júl. 10. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közlöd vele a tényeket. Nem kell, hogy sértő legyen. Sokkal rosszabb, ha tovább húzod. Nem megy, nem kell erőltetni, mindenki talál magának jobbat.
2019. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy egyenes, ma Józsit szereted, holnap Pisti-t. Tök mind1 nem? Lényegre törő legyél, aztán kész.
2019. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!