Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek kinek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek lehet igaza? És egyáltalán érdemes egy ilyen srácra várnom ezek után?

Figyelt kérdés

Újrakezdtünk egy pár hónapos ismerkedést, kb.1 hónap után éreztem azt, hogy most sem azt kapom a sráctól amit szeretnék, most sem úgy áll hozzám, ahogyan nekem az jó lenne. Nem volt alkalom találkozni, ezért egy egy hosszabb üzenetben leírtam neki, hogy milyen gondokat látok, hogy mennyire rosszul érzem magam ezek miatt, és hogy ne haragudjon, de nem bírom ezt tovább csinálni, abbahagyom az ismerkedésünket.


Válaszolt, de azt nem tettem zsebre, amit kaptam! Egy káromkodásokkal teli, mindenben engem hibáztató, semmit el nem ismerő választ kaptam, amit akármelyik barátomnak megmutattam, mindegyikük nagyon bunkó válasznak minősített. Viszont az igaz, hogy egy olyat is írt bele, hogy ha én változtatok a viselkedésem, akkor talán majd lesz javulás. Én erre már csak a stílusa miatt sem reagáltam.


Ennek ma van egy hónapja. Azóta semmi több nem jött tőle, pedig időközben volt egy fontos esemény az életemben, amiről tudott, de arra sem írt.



Egyik barátnöm azt mondja, hogy játszmázik, besértődött,azt hiszi, csak hisztiztem, és hogy majd én megyek utána, ezért nem keres. De ha majd leesik neki, hogy nem megyek utána, majd írni fog.(az más kérdés, hogy barátnőm szerint semmilyen megkeresésre nem kellene reagalnom)


A másik barátnőm szerint viszont beleunhatott az egészbe, ő is rájött, hogy nem működik ez nekünk, és már nem fog keresni, vége van.


Szerintetek mi lehet? 28 l.


2019. aug. 11. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hónapig nem írt, az elég egyértelmű helyzet. El kell fogadni, hogy nem szeretne semmit.
2019. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt akár már be is csajozhatott....

Aki pedig komolyan gondolkodik, annak egy nap is sok a másik nélkül, nemhogy egy hónap.

2019. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hellmano ***** válasza:
100%
Ennek vége. Meg a ronda hangnemű levél után te még adnál neki egy újabb esélyt? :O Szerintem egy normális embernél ott egy életre elvágja magát valaki nemhogy még azon gondolkodik, hogy lesz e ebből valami... amúgy tuti még felfog tünni az életedben valamikor , hátha még vagy olyan buta, hogy kapható leszel, akkor is valamire. Zárd le, engedd el. 40F
2019. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Dehogy várj rá. Örülj, hogy nem jelentkezik.
2019. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát sosem találkoztatok, de írásban összebalhéztatok, te úgy döntöttél, hogy elég ebből, ő kiakadt.


És most azt várod, hogy jelentkezik-e? Miért tenné?! Nem ezt akartad elérni? Legalább te magad tudod, hogy mit akarsz?

Mi van veletek, emberek?!

32/N

2019. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Abban a hosszú, problémákat leíró otthagyós üzenetemben azt is leírtam neki többek között, hogy úgy érzem nem vagyok fontos neki, csak elvan velem. Alig szánt rám időt, nem foglalkozott velem. Ha bármi miatt szóltam, letudta azzal, hogy csak hőbörgök mindenért, hisztizek, ő meg nyugalomra vágyik. Kritizálni tudott, neki viszont semmit se lehetett megjegyezni. Ha nála voltam és éppen nem voltam éhes, azt tette szóvá, hogy én soha nem fogadok el semmit, milyen vagyok már. Ottalváshoz vittem magammal a saját cuccaimat ( saját fogkefe, fogkrem, törülköző), az se tetszett neki, mondván, miért nem azt használom, amit ő kikészített nekem.
2019. aug. 11. 21:56
 7/22 anonim ***** válasza:
Le sem köpném a nagyképű parasztot!
2019. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
egy nőcsábász, azt hiszi igy kell bánni a nőkkel, meg fog keresni ha éppen kedve szottyan, és mintha mi sem történt volna, számonkéri rajtad, hogyha bepasiztál. Nem százas az ürge, gondolkodj el, ebből semmi jó nem fog kisülni
2019. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasit 20 km-es körzetben kerülni kéne!!!
2019. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A barátaim azt mondják, hogy hagyjam a fenébe, örüljek, hogy megszabadultam tőle. Szerintük a legjobb döntés amit hozhattam az az, hogy másodjára is otthagytam őt.


Csak hát 9 éve ismerem, azalatt elég sokszor volt már próbálkozásunk, szóval nem rövid ismeretség.


Egyébként az első szakítasom után kb.2 hónappal keresett meg,besértődve, amiért otthagytam. Akkor indult el ez a mostani ismerkedést, aminek szintén én vetettem véget.

2019. aug. 12. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!