Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes e munkahelyet váltani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e munkahelyet váltani, , szakítás, miatt?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkámat,és nem is keresek rosszul.sajnos évekkel ezelőtt munkahelyi romancba bonyolodtam.sajnos,le kell írnom,de szerető lettem.a munkatarsamnak barátnője van kb.10 eve,és azt állítja hogy szereti.de közben állítólag engem is szeret,és nincs gond a kapcsolatukkal,ezért sosem hagyná el ot,valamint a közös gyerekük miatt sem.most pedig már tervben van a 2.ezert úgy döntöttunk,hogy lezárjuk.diohejban ennyi a történet.en mindennél jobban szeretem őt,és úgy érzem nem tudok vele így már egy munkahelyen dolgozni.de közben a munkámat is szeretem.nem vagyunk közvetlen kollégák,de így is mindig összefutunk.

Voltatok hasonló helyzetben?megéri otthagyni egy jó munkahelyet?midnen vélemény érdekel.nagyon el vagyok keseredve.(a szerető megvetese szovegtol légyszi kimeljetek)


2019. ápr. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én még hálistennek nem voltam ilyen helyzetben, viszont egyik nagyon jó barátom végigment ezen. Ha van rá lehetőséged, kerülni kell mindenféle kontaktot vele, ha heti egyszer látod, azon még talán felül lehet emelkedni. Ha ez nem oldható meg, akkor viszont lehet hogy inkább váltani kéne, mert így nem fogsz tudni továbblépni. Sőt az is benne van, hogy ő meg ezt kihasználja, és tovább gyötri a szívedet, mert ahogy nézem eddig se igazán érdekelte, mennyire kiszolgáltatott vagy neki, úgyhogy nem most válik majd hirtelen úriemberré. Erősnek kell lenned, és így vagy úgy, de a hátad mögött hagyni ezt az egészet.
2019. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha valóban annyira jó a munkahelyed, akkor nem hagynám ott.

Annyit nem ér meg a pasi, majd elfelejted és lesz más. (csak ne munkahelyről :)

2019. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Lezártátok, csináljátok a dolgotokat.

2019. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Na. Ezért nem lövünk házinyúlra ugye. Hülye voltál, hogy belementél, de már késő bánat. Mi legyen most? Vagy felmondasz, vagy nézegetheted a fejét. Döntsél.
2019. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit nem ér, hogy feladd az állásodat.Akkor nő fel az ember valójában, amikor ilyen helyzeteket megtanul kezelni. Ha már belementél annó, ezt is végig kell élned valahogy.
2019. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak magadra hallgass!
2020. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!