Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes még várnom rá vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónapos ismerkedés a sráccal. Nem igazán tudott kialakulni a kapcsolat, volt egy 1,5 hónapos mosolyszünetünk is, mivel én ott hagytam őt. Aztán megkeresett, megbeszéltük, hogy tiszta lappal nekifutunk újra. Változtatott 1-2 dolgon, de adódtak olyan helyzetek, amik nekem nem feleltek meg. Ezért-mivel a személyes találkát nem lehetett akkor megoldani- leírtam neki egy hosszabb üzenetben amik bántanak, és hogy szomorú vagyok ezek miatt. Majd a végére ezeket követően leírtam, hogy én ebbe belefáradtam, ne haragudjon, de feladom.


Erre kaptam tőle egy hosszú választ, amiben semmit sem ismert el jogosnak abból amit leírtam, teletűzdelte káromkodásokkal, és alapvetően bunkó stílusban írta. A végén kb.le is hülyézett, mert valószínűleg azt gondolta, hogy részemről csak egy újabb hiszti volt az egész. Viszont beleírt valami olyat is, hogy ha én ezen és ezen változtatok, akkor talán lesz majd az ő oldaláról is változás. Rosszul esett, ahogyan és amiket válaszolt, ezért erre nem válaszoltam. Bíztam benne, hogy majd leesik neki, hogy miért is nem....ennek már több mint egy hete. Azóta nem írt többet. Szerintetek érdemes rá várnom, hogy ír még? Vagy egy hét némaság már túl sok? 25/l.


2019. júl. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésem: kellene neked olyan férfi, aki káromkodik, meg elküld a halálba? Nagyon cink lennél a szememben, ha a húgom lennél.
2019. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap alatt mi a jó istenen tudtatok már úgy összeveszni, hogy 1,5 hónapig nem is beszéltetek?

Ennyi értelme van akkor ennek.

2019. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész próbálkozás erőltetett és nem megy. Jobb hagyni azt, ami halott nyugodni. Lépj tovább.
2019. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is èrtem minek kellene ezt tovább erőltetni. Alig pár hónapos ismeretsèg, de 2szeri nekifutásra sem működött egyáltalán.

Lèpj tovább. Azèrt 25 èvesen ennèl már feljebb kellene lennie annak a bizonyos lècnek.

2019. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Több barátnőm is azt mondja, hogy a legértelmesebb dolog, amit ezzel a sráccal kapcsolatban tettem, az az, hogy most megint otthagytam őt.

2019. júl. 28. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!