Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig érdemes várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes várni?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom,anya szeretnék lenni. Eddig tanultam, szerettem volna pár évet dolgozni,most viszont úgy érzem, hogy oké, még tudnám többre vinni karrier szempontjából, viszont egy babát is be tudnék vállalni és én már az utóbbira vágyom nagyon. Viszont egy fiatalabb férfival vagyok,aki bár érett gondolkodású,de még nem tart ott karrierben, ahol szeretne,nincs még annyi vagyona,amire úgy gondolja,elég lenne ahhoz,hogy biztosítani tudjon mindent. Jelenlegi albérletben élünk és talán igaza van nem ide szülnék én sem,de úgy érzem nem is igazán haladunk előre a közös otthon felé. Igazából bennem régóta él ez a vágy, neki kb három hónapja hoztam fel. Ez még nem sok idő. Meddig várnátok,hogy kiderüljön,hogy tényleg szeretne családot velem csak valóban kell egy kis idő neki vagy csak át akar vágni? Nem akarok évekig várni,de azt sem akarom,hogy elhamarkodottan döntsek.
2019. jún. 24. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi óta vagytok együtt?

32/f

2019. jún. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 éve
2019. jún. 24. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Sem a pasid, sem a kapcsolatotok nem áll készen a gyerekvállalásra, akkor meg minek siettetni?! Csak mert hajt a véred?

"Amióta az eszemet tudom, anya szeretnék lenni." - ebből a mondatodból az jön le, hogy mindegy, ki az apuka, ha neked gyerek kell, akkor te csináltatsz magadnak, mindegy kivel.


A pasid szerencsére eszénél van, ő legalább véggiggondolja, hogy a gyereknek kellene első körben egy bejelentett lakcím, ahová a kórházból hazaviszitek, és ahol a védőnő látogatja, és ahol nem mellesleg otthon érezheti magát, nem pedig egy átmeneti szállón, egy albérletben, amit pl. bármikor eladhatnak a fejetek fölül....


Összeházasodni összeházasodtatok már, vagy élitek az instabil, bármikor könnyedén feldobható életformát?


Felnőttesdit akartok játszani, amikor mèg ugyanúgy éltek, mint az egyetemista gyerekek?

2019. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezd meg, hogy ha ő is akar egyszer, mikorra tervezi.

Ne csak az lógjon a levegőben, hogy ha majd ez meg az kipipálva, mert akkor bármeddig lehet halogatni és mindig lesz valami sürgősebb/közelibb vágy vagy muszáj, hanem találjatok ki közösen valami határidőt, ameddig szerinte is reális az anyagi háttér megvalósítása, meg neked is belefér biológiailag és megőrülés nélkül. És onnantól ennek lehet alárendelni, ki mire költ... ami olyasmiket is magával hozhat, mint a közös számla/megtakarítás, netán hivatalosabban bejegyzett kapcsolat (ízlés szerint). Ha viszont csak 10 év múlva gyerekezne, vagy csak majd "meglátjuk", neked meg az már vállalhatatlan, akkor legalább azt is tudod.

2019. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mondom úgy, mintha velem lennél ok? Nekem minden feltételem adott egy családalapításhoz, munka, ház, kocsi, szándék... egy dolog hibázik. Egy kapcsolat, ami jól működik és teszi ezt úgy, hogy minimum 2 éve együtt élünk. Egyéb esetben szó nem lehet róla.

Az meg a másik dolog, hogy mi az, hogy egy éve együtt vagytok és a gyerek téma csak 3 hónapja jött elő? A gyerekvállalásról az első szex előtt beszélni kellett volna.

32/f

2019. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha őt is ezzel fárasztod,akkor hidd el nem maradtok sokáig együtt
2019. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!