Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú kapcsolat vége, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat vége, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig együtt voltunk, szinte együtt nőttünk fel, de nem haladtunk előre. Sokat veszekedtünk, mert nem tudtunk együtt lenni, csak nagyon ritkán. Csak most ezek az érzések bennem.. Mi van ha mindenkiben őt fogom keresni? Mi van ha hibát követtem el és nem találok olyat aki nekem majd megfelel? El fog múlni ez az érzés? Azóta minden nap elsírom magam naponta többször és nem tudom hogyan küzdjek ez ellen.

2019. aug. 13. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik az érzés, ha sokat gondolsz rá és magányos vagy nagyon nehéz lesz, ha haverokkal eljársz ide-oda akkor könnyebb lesz
2019. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a szokásos brühü brühü....jajj mi lesz velem?? jajj mi lesz ha senkit sem tudok majd szeretni? jajj mi lesz velem??? jajj nem bírom!!!! jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjj


Ha te is így állsz hozzá mint másik sok sok hozzád hasonló aki leragad ezen a szinten, akkor nehezen.


Ha otthon ülsz a 4 fal között és brühühü zenéket meg filmeket nézel akkor is nehezen...


Emberek közé kell menni, erőt kell venni magadon.

Mennyi évet hány napot akarsz elb**aszni az életedből csupán ezért.


Fiatalabb ne leszel.

2019. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyenkor megszoktam azt kérdezni sok hozzad hasonló személyektől, hogy ha ennyire hiányzik és ezek szerint ennyire szereted akkor miért szakítottatok? A távolság miatt meg nem volt meg az előre haladás, ha tenyleg ezek miatt akkor nagyon fiatalok lehettek! Mi van az olyanokkal akik havonta egy két napot látják egymást, mert van olyan és még is kitartanak egymás mellett! Előre haladás mibe szeretnél előre haladni, eljegyzési gyűrű, ház, közös nyaralás?? Véleményem szerint, ha ő az igazi aki neked a legjobban megfelelt akkor megfogod keresni úgy is idővel! Vagy össze sodor titeket az élet!
2019. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!