Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tehet tönkre egy 8 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehet tönkre egy 8 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretnék én senkinek sem a magánéletében turkálni, de nagyon meglepődtem, amikor megtudtam, az unokatesóm szakított a barátjával 8 év után. 20 és 28 éves koruk között voltak együtt, és nyilván nagyon megviselte a dolog. Nem szívesen beszél róla, amit teljesen megértek és nem is kérdezgettem eddig sem, csak szeretném tudni, mik azok a témák, amiket semmiképp ne hozzák fel, akár véletlenül se.

2019. aug. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
ezt nem lehet megmondani, akarmi lehet. egyik mar gyereket akar masik nem, egyik hazasodna masik nem, egyszeruen kifullad, ellaposodik, rajonnek hogy akarnak csaladot de biztos nem egymassal, megcsalas stb stb
2019. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Konkrétan semmit ne hozzál fel ezzel kapcsolatban, ha nyitott lesz majd rá akkor magától fog beszélni. Azt megkerdezheted hogy hogyan érzi magát!
2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezek a kapcsolatok 99%ban amiatt mennek tönkre, hogy nem halad semerre.

Hogy összeköltöznek és annyi. Jó esetben.

Aztán unalom, nem járnak el együtt, nem nyaralnak, nem figyelnek egymásra. Megszokják és megunják egymást.

Nincs eljegyzés, nincs házasodás, nem lesz gyerek, csak vannak és előbb utóbb valamelyik lépni akar valamerre, a másik meg vagy az időt húzza, vagy ígérget de nem lép, vagy kerek perec kijelenti hogy neki ez a max. Vagy az egyik lépne de nem meri kimondani így csak vár és vár ( mint itt az 500 kérdés, hogy miért nem akar elvenni 5 év után, meg a hasonlók) és egyszer már nem akar tovább várni és kilép.

2019. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. aug. 14. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszu kapcsolatok szerintem is tobbsegben kardinalis kerdesekben egyet nem ertes miatt ernek veget. Hazassag, gyerek ilyesmi kerdesekben, ha nem tudnak megegyezni a felek, akkor ott vege van a dolognak.
2019. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:

Lehet, hogy egyikük szerelmes lett valaki másba.


Az is lehet, persze, hogy a lánynak csak most jutott eszébe,hogy férjhez szeretne menni, a srác meg nem akarja elvenni.


Lehet, hogy a csaj terhes lett, de végül nem tartotta meg a babát, elvetette és ezért szakítottak..


Millió oka lehet.

2019. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!