Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt érdemes kideritenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes kideritenem szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy barátnőm akivel majdnem 3 év után mentünk szét 1 héttel ezelőtt. Szerintem összejött az egyik kollégájával. Voltak erre utaló jelek de konkrétum semmi, ő tagadta ezt és annyit mondott, hogy nyugalmat akar mindenkitől. Lett egy lehetőségem, hogy kideritsem mi történt. Az az alap dilemma, hogy érdekel, hogy megcsalt e vagy nem de igazából bármilyen választ is kapok az mindegy mivel a lényegen nem változtat, hogy elköltözött. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2019. aug. 15. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám az egészet.

Vége, innentől már előre kell nézni és nem a múlton rágódni. Annyit érnél vele, hogy felidegesíted magad, a múlttal foglalkozol és nem a jelennel, jövővel.

2019. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra koncentrálnék, hogy továbblépjek. És ha bebizonyosodik, hogy már kavart vele, akkor mi változik? Semmi, csak te sérülsz. Szóval szerintem hagyd és sok sikert kívánok! 🙂
2019. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne tovább.
2019. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van exem es a mai napig zavar hogy nem tudom hogy megcsalt e es csak a jelek voltak.

A masik emelt orral akar ugye szakitani közben meg lehet egy aljas suttyo.


En kinyomoznam ha tudnam

2019. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*szoval ugy tesznek mintha korrekten szakitanänak közben örülhetnék is hogy vege mert amugy is felrejart. Azert nem mindegy tudni vagy nem tudni
2019. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tök mindegy?


HA meg is csalt, az már a következmény volt, nem pedig okozat. Ez csak egy felületi tünet. Rágódhatsz rajta, de valójában már vége, ha félre is lépett, az azért volt.


Innentől meg mindegy a sztori.

2019. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban nem mindegy hogy örülhet az ember hogy vege vagy banhatja. Es ha ujra akarja kezdeni? Nem mindegy abszolut hogy tudja az ember kivel volt. Sir e utana egy eleten at hibaztatja önmagat vagy nem
2019. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
26%
Hidd el semmivel Nem Lesz jobb, én haza jöttem meglepni születésnapján már éreztem előtte hogy nem úgy közeledik felhoztam hogy van e valaki más az életében ki dobott, mert féltékeny vagyok, belenéztem pár levelezésébe ő már rég eltervezte hogy kidob a másik pasival a közös napokat tervezték, de közbe sok más levelezésre is bukkantam, szóval első szabály nőbe bízni soha!
2019. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám.

Csak magadat húznád vele, akár igaz, akár nem.

2019. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

# 7


De, szerintem mindegy: OTT HAGYTA. Szakított vele. NEM működött. Ragozzam még a sztorit?


persze, érdemes átbeszélni nyilván az embereknek, mi vezetett a szakításhoz. Ennyi jár a másiknak, igen. (Nem tudom, itt megtették-e.)


De most ha ki is derül, hogy nem elég, hogy szakítani akart ( mert ugye valljuk be, 3 év után az nem egyik napról/hétről a másikra történik ;) ), akkor mi lesz? Mi változik?


Ha minden fas.za lett volna és a csaj vele akart volna maradni, akkor a csaj vele is maradt volna, nem qr félre, nem szakít, stb. Ez ilyen egyszerű.


Félre ne érts: az okait, na azokat valóban át illett volna beszélni:

a.)nem érzett (már) úgy iránta,

b.) nem érzett (már) úgy iránta, ÉS jött valaki más, aki iránt igen, ér erre rájött, hogy nincs így értelme

c) bármi, ami sz.arul működött és ami miatt nem volt neki teljes (de ez esetben is kár foglalkozni vele, mert nem akarta megjavítani, vagy csak nem hitt benne, kvázi tök mindegy innen nézve)


A fenitek után, szerintem már szinte mindegy, hogy megcsalta-e, mert a megcsalás sosem ok, (pláne ha szakít is), hanem a felszíni seb, a tünet. Az igazi ok az a.)b) vagy c) lesz.


Azt meg nem mondta el, mert csomó ember nem szeret konfrontálódni.

És magában keresni a hibát? Ugyan minek? Ez nem a kérdezőről szól, hanem a csajról. (És hogy a csaj nem közölte vele az érzelmi igényeit, vagy hogy vmi nem ok). Ennyi történt, ezért nem kell másnak magát okolni, pláne, ha még csak magyarázatot sem kapott, elhiheted.

2019. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!