Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy az exem beszéljen velem?

Figyelt kérdés

Beszélni akarok az exemmel. Már több mint 6 éve hogy szakítottunk, de mivel elég csúnyán váltunk el egymástól, egyik napról a másikra, ezért bennem még mindig ott van egy tüske ami időről-időre fájdalmat okoz és ami miatt egyszerűen nem tudtam még továbblépni rajta. Pár éve próbáltam felkeresni, hogy beszéljek vele, de teljes elutasításba ütköztem.

Biztos sokan írnátok, hogy ne foglalkozzak vele, lépjek túl rajta és ne is keressem, ez lesz a legjobb mindkettőnknek. Ez azonban nem megy, illetve van hogy tök sokáig még rá sem gondolok, de aztán mikor valahogy az eszembe jut akkor hetekig csak őrlődöm az egész dolgon és nem tudom mitévő legyek. Egyszerűen úgy érzem hogy addig úgy sem fogom tudni elengedni őt amíg tisztességesen le nem zárjuk a kapcsolatunkat. Nyílván azért nem akar velem beszélni, mert nem akarja feltépni a régi sebeket és neki így könnyebb ha abszolút nem is foglalkozik velem vagy talán már csak szimplán nem érdeklem. De ha az utóbbi áll fent akkor nem értem hogy miért lenne probléma ha leülne velem beszélni és én legalább nyugodt szívvel állhatnék tovább.


Lehet sokan úgy gondoljátok hogy én agyalom túl a dolgot, de én tényleg próbáltam/próbálom lezárni magamban azt ami kettő között volt de egyszerűen úgy érzem hogy muszáj beszélnem vele és úgy elválni tőle hogy az méltó legyen az egykori kapcsolatunkhoz.


Szóval a lényeg : Ő nem akar beszélni velem, én viszont mindenféleképpen tisztázni szeretném vele a dolgokat személyesen. Úgy érzem, hogy sértettség és harag van benne az én irányomban, amire nekem is ugyanannyi okom lenne. Én azonban megbocsájtottam neki és csak annyit szeretnék, hogy tiszta lappal továbbállhassak.



2019. aug. 16. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Te megpróbáltad, ő nem volt partner ebben, kényszeríteni nem lehet. Tiszta lappal mehetsz tovább.
2019. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha személyesen nem tudsz vele beszélni, írd meg neki ezt röviden, tömören. Kb. ennyit "Egyszerűen úgy érzem hogy addig úgy sem fogom tudni elengedni őt amíg tisztességesen le nem zárjuk a kapcsolatunkat." Esetleg nyugtasd meg, hogy nem akarsz vele újra kapcsolatot.

Ha nem reagál, nem tudsz mit tenni.

2019. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen felesleges köröket futsz! Ő nem akar veled beszélni, ezt kellene megértened és továbbállni végleg.
2019. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert unatkozol, nincs párod. Ha lenne, nem gondolkoznál ezen. Amúgy meg lehet az exed már rég boldog kapcsolatban él....ezt megakarod kavargatni?
2019. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kapcsolatban élek én is, már 3 éve és nem, nem unatkozom.

Az egyetlen indok arra hogy nem akarsz beszélni egy számodra egykor fontos személlyel az csak az lehet hogy ellenérzéseid vannak vele szemben és nem könnyebb lenne ha még ezek sem lennének? Belátható hogy kevés az az indok, hogy "nem akar veled beszélni". Én ebben nem hiszek, tudom hogy neki is könnyebb lenne, ha tudnánk tisztázni a dolgokat. Próbáltam elfelejteni, továbblépni,de mindig ott van a háttérben ez a dolog és a kapcsolatomra is rányomja a bélyegét.


Lehet hogy boldog párkapcsolatban él, én ezt nem tudom. Nem kavarnék bele egyáltalán, csupán leakarom zárni a dolgot ahogy azt már régen kellett volna.

2019. aug. 16. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Akkor meg?


Neked teljesen elmentek hazulról!

2019. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már le van zárva! 6 éve!
2019. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Számodra fontos személy, akivel nem beszéltél 6 éve és nem tudsz róla semmit?

Nem, nem látható be, hogy kevés indok, hogy "nem akar látni". Melyik részét nem érted? Tök para vagy.

Hagyd békén!

2019. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, sehogy.
2019. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem, hogy sértettség és harag van benne az én irányomban, amire nekem is ugyanannyi okom lenne"


Szerintem úgyis csak újra vitatkoznátok. Megpróbálnád bebizonyítani neki hogy ő mikben hibázott, ő ezt nem látná be, és ugyanott vagytok ahol voltatok. Ezen kívül ő nem akar beszélni, max ha rájönnél valamire amiben hibáztál azzal kereshetnéd meg. De azzal hogy ő is hibás, felesleges.

2019. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!