Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztaltabbak megmondanák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak megmondanák nekem, hogyan tudnék tőle végleg megszabadulni? Hogyan tudnám elérni azt, hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Kb.1 éve írtam már ki kérdést a srácról (férfinak semmiképpen nem nevezném), aki teljesen a megszállottam, de már töröltem az oldalamról.


Az volt az előzmény, hogy össze akart velem jönni, én adtam neki egy esélyt, de végül nem lett semmi, mert nem kellett nekem. Rosszindulatú, igyekszik mindenkit lebeszélni rólam, aki megismerne engem. Amikor összejöttem a barátommal, meg akarta veretni, de abból sem lett semmi végül. Én a srácot már régen letiltottam mindenhonnan, és kerülöm őt, ahogy csak lehet. Nem köszönök neki, nem nézek rá, kizárom az életemből.


Viszont sajnos még mindig nagyon rám van kattanva, azzal foglalkozik, hogy mikor szakítok a barátommal, hogy nézek ki, mi van rajtam, hova megyek. Tisztára a megszállottammá vált.


Ő aztán összejött egy lánnyal, akivel felületesen ismerjük egymást. Én akkor szakítottam a barátommal, mert kiszerettünk egymásból.


Azt adagolja be a lánynak, hogy én féltékeny vagyok rá. 😒😂 Mikor fog leszállni rólam és miből értené meg az ilyen nárcisztikus, hogy nekem nem kell és nem is fog soha?

Ha a tiltás és a levegőnek nézés nem volt elég neki, akkor hogyan fejezzem ki egyértelműen azt, hogy nekem nem kell?

Ugyanis azt hiszi, hogy szeretem és csak meg vagyok rá sértődve. 😂 Közben meg lekoptatni szeretném valahogy, de mintha annyira buta lenne, hogy nem akar eljutni az agyáig.


2019. júl. 7. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

ma 11:36 Te is benevezhetsz a bunkók versenyére.

Jó eséllyel nyertes leszel.


Továbbra sem vegyél róla tudomást. Nagyon nem vagyok híve az erőszaknak, de egy idő után aki nem ért a szóból arra pár ismerőst ráküldenék kis beszélgetésre. Az ilyen pö..csök lejáratják a férfiakat.

2019. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
11.49. Azt írod, hogy aki a szóból nem ért. Viszont az a baj, hogy a szövegből tisztán lejött, hogy csak letiltotta az oldaláról és levegőnek nézte, de egy szóval sem mondta az illetőnek, hogy nem akar semmit sem. Az a baj, hogy a mai "de"generáció azt hiszi, hogy ez kommunikáció, holott nagyon nem az. Amit csinált, letiltás, levegőnek nézés az egy felnőtt ember szemébem úgy fest, hogy a kis liba megsértődött valamin és most játsza az agyát.
2019. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Továbbra sem vegyél róla tudomást. Nagyon nem vagyok híve az erőszaknak, de egy idő után aki nem ért a szóból arra pár ismerőst ráküldenék kis beszélgetésre. Az ilyen pö..csök lejáratják a férfiakat."


Az a helyzet, hogy ilyen szinten sem akarok vele foglalkozni, mert még ebbe is belelátna valamit, ami nincs ott. Ennek hiába mondtam a szemébe is, nem akarta elhinni továbbra sem azt, hogy nekem nem kell.

Ezenkívül ez a megveretése a másiknak bűncselekmény. Én nem akarok egy ilyen kis önelégült miatt börtönbe kerülni.

2019. júl. 7. 12:00
 4/25 A kérdező kommentje:
És amúgy tapasztalataid alapján mikor fog leállni? Évek kellenek még hozzá? Mert ez már 3 éve megy legalább.
2019. júl. 7. 12:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Amit csinált, letiltás, levegőnek nézés az egy felnőtt ember szemébem úgy fest, hogy a kis liba megsértődött valamin és most játsza az agyát."



Nem, az egy felnőtt szemében úgy fest, hogy semmit nem akar tőled, azt szeretne, ha a világon sem lennél, csak pár idióta pasi hiszi az elkenkezojet.


Kérdező, folytasd amit elkezdtel, nézd levegonek, semmire ne reagálj. Majd megunja.

2019. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

7: Mit csinál neked, mit akarsz abbahagyatni vele?

Mert ha letiltottad, akkor hogyan ér el?...

2019. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Guest, fel se vedd. Ordít róla, hogy ha nem az van, amit kitalál, jön a balhé. Lásd a Te véleményed. Ha az nem jó, majd téged is letilttat...persze:-)
2019. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudta hol lakom, és nagyon érdekes módon értesült arról, hogy én randiztam valakivel, mert közességben erről beszéltek és nekem is elmondták, hogy megtudta. A haverja felajánlotta neki, hogy megveri azt a férfit, akivel aztán összejöttem, de nem lett belőle semmi, szerencsére.

Azóta elköltöztünk, szakítottam, új helyen lakom, de aggasztó hogy még foglalkozik velem.

A barátnője aranyos lány amúgy. Reméltem, hogy lefoglalja annyira, hogy eszébe se jussak. Az utcán is egy szakaszon követett a srác, amikor nem a megszokott útvonalon indultam haza.

2019. júl. 7. 12:19
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"új helyen lakom, de aggasztó hogy még foglalkozik velem."


De akkor nem ér el, nem?

Akkor mit hagyjon még abba?

2019. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

*közösségben


"azok ilyen észlények" 😂 Érdekes, én pont a rendőrökről hallom mindig, hogy egyszerűek, mint a faék.

2019. júl. 7. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!