Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal és hazaköltöztem a szüleimhez. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3 év együttélés után véget vetettem a kapcsolatomnak, most nem ecsetelem az okokat. A lényeg, hogy rohadt nehéz újra itthon élni a mindennapjaimat. Nem tudom mit csináljak nem találom a helyem a házban. Végigszenvedem a napokat. Hálás vagyok a szüleimnek, hogy adott volt ez a lehetőség, nem erről van szó. Az albérletünket sajnos fel kellett mondanunk. Nem tudom mikor tudnék itthonról elköltözni. Annyira kilátástalan a helyzet. Egy albérletet egyedül nem tudok fenntartani. De egyszerűen nem bírom itthon. Tudom, hogy nem ez az élet legnagyobb problémája, de nekem jelenleg nagyon megterhelő lelkileg, szellemileg. Főleg olyan emberek reakcióját várom, akik átéltek már hasonlót. Korábban a párommal, ha otthon voltunk, unatkoztunk, akkor társasoztunk. (komolyan nagyon szerettünk társasozni) vagy elmentünk a városba sétálni, vagy mást csináltunk... Most itthon vagyok egyedül vidéken és nem tudom mit kezdjek magammal. Örülnék pár bíztató szónak, mert a sírógörcs kerülget.

2019. aug. 23. 19:53
1 2
 1/11 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Szia! Én azt javasolnám, hogy találkozz többet a barátaiddal, ha épp nincs mit csinálnod, és máris lesz kivel társasozni meg sétálni. Szakítás után az egyik legnehezebb, hogy a bizonyos tevékenységekről csak az exünk jut eszünkbe. Esetleg ha érdekel valami művészet, akármilyen szakkörbe is jelentkezhetsz.


25/N

2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most nagyon szar érzés, de valami oknál fogva véget ert a kapcsolat, tehat nem kar erte. Hidd el hogy ez egy átmeneti erzes, pár hét, honap mulva sokkal jobb lesz csak ido kérdése. Foglald le magad valamivel, keress valami hobbit. Csinálj programot magadnak mindennap hogy elterelodjon a gondolatod. Legyél a barátaiddal, családoddal. De semmikepp ne menekülj egy masik kapcsolatba, mert az nem megoldás. Gyászold meg a kapcsolatot!
2019. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bicózni szeretsz?

Tényleg hobbi kell, vmi amivel lefoglalod magad.

2019. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

Hozzám ne gyere. Legalább kiírhattad volna, hogy Vár Pistike vagy Vér Piroska vagy. Utóbbi esetben kapnál néhány privátot, a magukat szintén eltartani képtelen előzőektől.

Összefoglalva: Semmi piacképes szaktudás csak a sírás-rívás. Mi a faxért nehéz a szülőknél? Nem tették meg a szívességet, hogy kikocogtak vola a temetőbe és elhantolták volna magukat, hogy egyedül élhess. Apropó mi a faxból élnél? Kajára, rezsire valót megkeresed? Nekem a puncid 1 forintot nem ér.

2019. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, én az elso szakitaskor tulajdonképpen épphogycsak saját lakásban egyedul kezdtem elni. Két honapja dolgoztam, miutan befejeztem a sulit, elkoltoztem a szuleimtol, és akkor szakitottunk. MEgviselt, en is sokat bogtem. En no vagyok, nekem sokat segitett, hogy masoknak kibeszelhettem az erzeseimet. Baratnoimnek, de idegeneknek is, nevtelenul, chaten. Komolyan elkezdtem csetelni, es idorol idore talaltam olyan embereket, akikkel boncolgatni tudtam ezt a lelki temat, es mikor mas huszadszor irtam es meseltem ki magambol ugyanazt korbe korbe, akkor mar ugy ereztem, hogy nincs is szuksegem beszelni rola, mar nem is annyira erdekel, megkonnyebbultem, lassan begyogyultak a sebek.

A masodik szakitasomkor ugyanez segitett. Aztan szimbolikusan lezartam azt a kapcsolatot magamban, mikor ugy alakult, hogy elmehettem ugyanarra a helyre kirandulni egy napra, ahova par honappal azelott a pasimmal voltam az eslo kozos kirandulasunkkor, akkor azt mondtam magamban, hogy ezzel a nappal lezarom ezt, hogy sirankozok utana.


Ha ez vigasztal, ra 2 napra megismertem a most már férjemet.

2019. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Vár Pistike! A hozzászólásod alapján gondolom ezt...

Nem értem mi a gondod? Én nem mentem hozzád, te reagáltál a kérdésemre. Nem a szüleimmel van problémám, nem a halálukat kívánom, hogy egyedül élhessek. Így ezt a megjegyzéseket szintén nem értem. Teljesen mindegy, hogy nő vagyok vagy férfi, de egyébként a soraim alapján ez is tisztán kivehető.

Fogalmad sincs róla mivel foglalkozom. Több éves tapasztalatom van a szakmámban és sikeres vagyok. Ettől függetlenül sajnos mégsem keresek annyit, hogy egy élhető albérletet egyedül fenntartsak. A fizetésem pedig egyáltalán nem összevethető a szakmámmal/szaktudásommal. Így ezt a megjegyzéseket sem értem, hogy egyáltalán honnan jött?

Nos, a válasz kedvéért akkor tegyük fel, én Vér Piroska vagyok, ezesetben a te "kukikád" meg az én "puncikám" nem összeegyeztethető. Ezért rendkívül hálás is vagyok!

2019. aug. 23. 22:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biciklizni szeretek és voltam is. Valóban ez az ami nehéz: mindenről ő jut eszembe. Sok mindent csináltunk együtt. A leghosszabb, hogy a saját háztartásunkban volt egy megszokott rutinom, szokásom. Tényleg otthont teremtettünk. Majd újra itthon vagyok a szüleimnél a feleslegessé vált bútoraim - mivel nem tudom hova tenni- a garázsban egymásra dobálva állnak. Rossz érzés így mindent újra kezdeni. Persze tudom, hogy egyszer majd mosolyogva gondolok vissza, már kívülállóként erre az időszakra-ezt már nagyon várom. A környező városokban az albérletek még alsó hangon is 100-120 000 + rezsi + közös költséggel vannak meghirdetve. Ez egy lehetetlen küldetés számomra. Minden esetre köszönöm a tippeket, mindenképp belekezdek valami hobbiba és elütöm az időmet, mert így most semmiképp sem jó. A gyászoló időszakomban pont benne vagyok, így még nem látok annyira tisztán.
2019. aug. 23. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, 5 év után költöztem haza. Másfél hónapja vagyok itthon, nagyon furcsa az egész. Jelenleg próbálom összerakni a darabjaimat.
2019. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így. Ilyenkor az első a gyógyulás. Sok program, barátokkal, ismerősökkel, illetve beszéld ki magadból. Igen idegesítő hogy sokat beszélsz róla, de egy idő után szinte bagatell az egész és úgy érzed már nem akarsz róla beszélni, hanem lépnél.

Igen, nem túl kellemes különélés után újra a szülői házban, mert a kis szíved ezt erős visszalépésként éli meg. Nemcsak a kapcsolatod vesztetted el, hanem az önálló életed. Imádom a szüleim, napi kapcsolatban vagyunk, de már én sem tudnék velük élni.

Ilyenkor sajnos nincs más hátra, mint előre. Mikor már jobban vagy párkeresés, illetve kereshetnél lakótársat is, hogy újra önállóan tudj élni.

2019. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Vár Pistike!" Egy szobafestő, parkettás, kőműves, vízvezeték, villanyszerelő, programozó, cnc-s, gépészmérnők, fogorvos, háziorvos, sebész... el tudja magát tartani. Te mivel foglalkozol, hogy ez nem sikerül? A feministák harcolnak az 50% helyért a cégek igazgatótanácsában. Az izzadsággal járó szakmák 50%-át utalnám ki nekik. Baze én el tudtam tartani egy lusta feleséget felnevelni 3 kölköt. Minden vagyonomat otthagyva egyedül meg tudok élni. Egyedül magad nem tudod eltartani? Szívem szakad érted.
2019. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!